امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۲۱:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13384
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۱۰
تعداد بازدید: 137
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بان‌کی‌مون، دبیر کل سازمان ملل متحد با اشاره به شهرک‌سازی‌های گزارش‌شده در کرانه باختری توسط ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بان‌کی‌مون، دبیر کل سازمان ملل متحد با اشاره به شهرک‌سازی‌های گزارش‌شده در کرانه باختری توسط رژیم صهیونیستی این اقدام را «غیرموثر» و به شدت نگران‌کننده خواند و بار دیگر از رژیم اسرائیل خواست فعالیت‌های شهرک‌سازی را متوقف و به تعهدات بین‌المللی‌اش پایبند باشد.

بنا به گزارش سایت رسمی سازمان ملل متحد، بان‌کی‌مون در بیانیه‌ای تصریح کرد به شدت از تداوم گسترش شهرک‌سازی در کرانه باختری که نقض قوانین بین‌المللی است، نگران است.

سخنگوی بان‌کی‌مون گفت: «دبیر کل سازمان ملل به ویژه از گزارش‌هایی نگران است که نشان می‌دهد ساخت صدها واحد مسکونی در شهرک ایتامار، وارد مرحله بعدی شده است.»

وی افزود: «دبیر کل سازمان ملل همچنین درباره برنامه‌های مربوط به ساخت حدود هزار واحد مسکونی در بیت‌المقدس شرقی هم نگران است.»

روز گذشته رسانه‌های اسرائیل گزارش دادند این رژیم به دنبال تصویب مجوز ساخت صدها منزل مسکونی در شمال کرانه باختری است، ضمن اینکه قصد دارد منازل مسکونی ساخته شده در شهرک ایتامار را با فرایندی عطف به ماسبق قانونی جلوه دهد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها