امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۸:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133845
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
امیرمسعود شهرام‌نیا مدیر عامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; پیرامون تعداد اعضای

امیرمسعود شهرام‌نیا مدیر عامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; پیرامون تعداد اعضای شورای سیاستگذاری نمایشگاه کتاب و در پاسخ به این سوال که آیا تعداد معینی برای اعضا مورد تاکید است، اظهار داشت: در آئین نامه محدودیتی در این موضوع بیان نشده است.
وی افزود: معمولا در شورای سیاستگذاری گروه‌های مختلف مشاوران و فعالان نشر معرفی می شوند.
شهرام نیا در توضیح بیشتر عنوان داشت: در این دوره از شورای سیاستگذاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران یک گروه از فعالان نشر با تعداد سه نفر از ناشران، گروهی از مشاوران و مدیران معاونت فرهنگی که 4 نفر هستند و گروه سوم از نویسندگان و صاحبنظران هستند که به عنوان اعضای شورای سیاستگذاری معرفی شده‌اند.

وی در پاسخ به اینکه نخستین جلسه شورا چه زمانی تشکیل می شود بیان کرد: قرار شد پس از تعطیلات و برگزاری مراسم عزاداری طی هفته آینده نخستین نشست با حضور آقای صالحی برگزار شود ضمن اینکه دبیر این شورا آقای کرمانی است.

اعضای شورای سیاستگذاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران معرفی شدند به این شرح است؛ علی شجاعی صائین، مهدی فیروزان، جعفر همایی، همایون امیرزاده، امیرمسعود شهرام‌نیا، حجت‌الاسلام محمدتقی سبحانی، سیدرضا صالحی امیری، علی اکبر اشعری، علی اصغر سیدآبادی، نجف‌علی میرزایی، محمود آموزگار، محسن کاظمی، مهدی اسماعیلی پور.

افراد نامبرده شده 13 نفر عضو شورای سیاستگذاری نمایشگاه کتاب هستند که پس از دریافت حکم نخستین جلسه را برگزار خواهند کرد تا پیرامون جزئیات برگزاری تبادل نظر و تصمیم‌گیری کنند.

انتهای پیام/و

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها