امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۴:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133846
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 128
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی خدایی رئیس هیات داوران جایزه داستان تهران پیشنهاد داد که به جای تقدیر از 7 اثر برتر، تعداد آثار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی خدایی رئیس هیات داوران جایزه داستان تهران پیشنهاد داد که به جای تقدیر از 7 اثر برتر، تعداد آثار برگزیده در این بخش به 10 اثر افزایش پیدا کند که این پیشنهاد با موافقت مینا فرشیدنیک، دبیر این جایزه روبه‌رو شد.

خدایی رقابت نزدیک بین آثار و  بالا بودن سطح کیفی داستان‌ها را از دلایل این پیشنهاد عنوان کرده است. بدین ترتیب جوایز اصلی این جشنواره به 13 جایزه افزایش پیدا کرده است که عبارتند از: مبلغ 70 میلیون ریال برای رتبه نخست، مبلغ 50 میلیون ریال برای رتبه دوم، مبلغ 30 میلیون ریال برای رتبه سوم و تقدیر از  10 اثر برتر که هریک  مبلغ 10 میلیون ریال دریافت می‌کنند.

جوایز جنبی جشنواره نیز شامل یک جایزه 50 میلیون ریالی و یک جایزه 10 میلیون ریالی است که به ترتیب به داستان‌های برتر با محوریت «حمل و نقل» و «برج میلاد» اهدا می‌شوند.

این 13 اثر از میان 40 اثر راه یافته به دور دوم رقابت از سوی هیأت داوران انتخاب شده‌اند. علی خدایی، مژده دقیقی، محمد کشاورز، داوود غفارزادگان و بلقیس سلیمانی داوری این آثار را برعهده داشته‌اند.

اختتامیه جایزه داستان تهران روز چهارشنبه سوم دی‌ماه ساعت 18 با معرفی برگزیدگان در سالن اصلی برج میلاد برگزار می‌شود.

جایزه داستان تهران را «ماهنامه داستان همشهری» و «سازمان زیباسازی شهر تهران» برگزار می‌کنند و «بانک شهر»، «برج میلاد» و «معاونت و سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران» همکاران برگزاری این جشنواره  ادبی هستند.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار