امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133847
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
«مرتضی کاظمی» که این روزها بازی او را در نقش جلال در مجموعه «همه چیز آنجاست» شاهد هستیم، با اشاره به این که این نقش متفاوت از ...

«مرتضی کاظمی» که این روزها بازی او را در نقش جلال در مجموعه «همه چیز آنجاست» شاهد هستیم، با اشاره به این که این نقش متفاوت از سایر کارهای قبلی اوست، گفت: دو سالی است که دیگر نقش پلیسی بازی نمی کنم. با وجود این که نقش های مشابهی هم به من پیشنهاد شد، اما صبر کردم تا با نقش دیگری در یک سریال حضور داشته باشم. خوشبختانه این اتفاق با نقش جلال افتاد و آن را اتفاق خوبی می دانم.

وی مشخص نبودن سرانجام داستان و کاراکترها را همچون روال زندگی روزمره توصیف کرده و افزود: به نظرم این که بازیگر از پایان و سرنوشت شخصیت خبر ندارد امتیازاتی هم دارد. این که همچون روال زندگی روزمره خودمان که حتی از یک ثانیه آینده خود هم خبر نداریم، نقش را ایفا می کنیم و شاید حتی این طور نقش باورپذیر تر هم برای مخاطب جلوه کند.

این بازیگر با اشاره به پویا بودن فضای داستان و تغییرات بخش هایی از متن حین کار خاطر نشان کرد: پایان داستان در «همه چیز آنجاست» هنوز معلوم نیست. تنها زمان پیشنهاد و دعوت از بازیگران برای بازی چند قسمتی از فیلمنامه آمده بود که حتی می توان گفت آنها هم در طول کار تغییراتی داشت و همین باعث می شود با متن پویایی رو به رو باشیم. به نظرم تا همین جا که ده قسمتی از کار پخش شده است، از بازخوردهای مردم متوجه می شوم که کار دیده شده و مخاطب خود را بدست آورده است. 

«همه چیز آنجاست» به نویسندگی فیروزه قشقایی و کارگردانی شهرام شاه حسینی هر شب ساعت 20:45 از شبکه سه سیما روی آنتن می رود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها