امروز : پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 25
۱۹:۲۹
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133850
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «بهرام بهرامیان» در صفحه شخصی خود در اینستاگرام مطلبی درباره مهدی ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «بهرام بهرامیان» در صفحه شخصی خود در اینستاگرام مطلبی درباره مهدی فرجی نوشته که متن کامل آن را در ادامه می خوانید:

نیم ضبط یکی از سریالهایم سازمان به مشکل بودجه خورد و به طبع سریال من. همه چیز به هم ریخته بود مخصوصا خودم. مدیر فیلم و سریال وقت سر صحنه آمد و مرا به کنار کشید و گفت: با روحیه کارت رو ادامه بده. سازمان پول نداشت من یه خونه دارم، بفروشیم و سریال رو تمام کنیم.

بهرامیان ادامه می دهد: بعدا ایشان مدیر شبکه دو سیما سپس شبکه یک سیما شدن. آقای مهدی فرجی. بی شک ایشان باعث ارتفاع سطح برنامه سازی در سیما شدن. کسی که مدیر بود و دانش نمایشی داشت.

از همه رحمات و زحمات چند سال سپاس.

به گزارش فارس، «مهدی فرجی» در دوران ریاست سید عزت الله ضرغامی مدیر گروه فیلم و سریال بود و پس از آن مدیریت شبکه های دو و یک سیما را برعهد داشت.

فرجی از جمله مدیران موفق سازمان صداوسیما بود که در دوران حضورش در تلویزیون آثار موفقی نظیر سه گانه پایتخت، میلیاردر، ثریا و ... را روانه آنتن کرد.

همچنین مهدی فرجی از حامیان پروپا قرص برنامه «ثریا» بود که با حمایت او این برنامه روی آنتن شبکه یک رفت.

در تغییر جدید مدیران تلویزیون، فرجی جای خود را به احسانی زاده داده است. گفته می شود فرا رسیدن موعد بازنشستگی این مدیر موفق از جمله دلایل رفتن او از تلویزیون بوده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار