امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۴:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133853
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بیست‌ و دومین «عصرانه ادبی فارس» با حضور نویسندگان عرصه ادبیات انقلاب اسلامی به

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بیست‌ و دومین «عصرانه ادبی فارس» با حضور نویسندگان عرصه ادبیات انقلاب اسلامی به پاسداشت «محمدعلی گودینی» نویسنده انقلاب می‌پردازد.

وی در سال 1335 در شهر کنگاور متولد شده و در سیزده سالگی به شهر تهران آمده و اکنون نیز در این شهر زندگی می کند. گودینی دارای دیپلم تجربی بوده و در دو نشریه نیز مسئول صفحه ادبی بوده است. از آثار او، «داستان صعود»، در دومین دوره مسابقات بنیاد جانبازان رتبه دوم و داستان «آجر بهمنی» در سومین دوره همین مسابقات رتبه سوم را به دست آورده است. «بخند تلخ» در مسابقات قلم زرین جزو پنج اثر اول انتخاب شده و «داستان شیرین» در دوره دوم جایزه عذرا رتبه دوم و «نورد یکی است» در اولین دوره مسابقات ادبی کارفرمایان و کارگران رتبه سوم را به دست آورده است.

«آیت ولایت»، «تالار پذیرایی پایتخت» و «سایه اژدها» از دیگر آثار وی است که در این بین «تالار پذیرایی پایتخت» توانسته در جشنواره داستان انقلاب مورد تقدیر قرار گیرد و همچنین توانست در سومین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد عنوان کتاب تقدیر شده این دوره را به خود اختصاص دهد.

بیست و دومین «عصرانه ادبی فارس» پاسداشت محمدعلی گودینی چهارشنبه 3 دی از ساعت 17:30 در پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; واقع در میدان فردوسی، ابتدای خیابان انقلاب اسلامی، کوچه شاهرود، پلاک یک برگزار می‌شود.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار