امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۰۶:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133859
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 92
آرش فهیم نویسنده و روزنامه نگار و فرزند محمدتقی فهیم منتقد و مستندساز پیشکسوت کشورمان در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس، درباره آخرین وضعیت جسمانی ...

آرش فهیم نویسنده و روزنامه نگار و فرزند محمدتقی فهیم منتقد و مستندساز پیشکسوت کشورمان در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس، درباره آخرین وضعیت جسمانی پدرش گفت: روز چهارشنبه پدرم برای ساخت مستندی همراه با مادرم عازم شهرستان تربت حیدریه بودند که متاسفانه در جاده شاهرود و سبزوار ماشین آنها دچار سانحه می‌شود.

وی افزود: الحمدلله در این سانحه مادرم هیچ آسیبی ندیده و در سلامت کامل به سر می‌برد ولی پدرم از ناحیه مهره های گردن دچار آسیب دیدگی شده‌اند.

فهیم تاکید کرد: پدرم هم اکنون در بیمارستان امام حسین(ع) شهرستان شاهرود بستری است و خود را برای عمل فردا شنبه 29 آذرماه و یکشنبه آماده می‌کند.

فرزند محمدتقی فهیم گفت: در حال حاضر وضعیت عمومی پدرم خوب است و در هوشیاری کامل به سر می‌برد.

وی خاطرنشان کرد: به امید خدا و پس بهبودی کامل از عمل جراحی در ناحیه گردن اواخر هفته آینده پدرم از بیمارستان ترخیص خواهد شد.

بنابراین گزارش، محمدتقی فهیم متولد 1335 تربت حیدریه است. وی با بیش از 30 سال حضور مستمر در عرصه مطبوعات کشور، فعالیت هنری خود را آغاز کرد. او عضو آکادمی و عضو شورای عالی حل اختلاف خانه سینما، مسئول صفحه سینمایی روزنامه کیهان، معاون ارزشیابی و سردبیر نشریه روزانه بیستمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوان اصفهان، عضو شورای مرکزی و نایب رئیس انجمن منتقدان نویسندگان سینمای ایران بوده است.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار