امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۴:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133905
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۲۵
تعداد بازدید: 13
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اولین نشست کمیته نظارت بر امورمالی و رفع ابهامات مالی در فدراسیون فوتبال با حضور منصور قنبرزاده، امیر

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اولین نشست کمیته نظارت بر امورمالی و رفع ابهامات مالی در فدراسیون فوتبال با حضور منصور قنبرزاده، امیر عابدینی، صادق درودگر، ایمان زاده کارشناس رسمی حسابرسی و یکی از کارمندان فدراسیون برگزار شد.

در جلسه امروز برخی مسائل بررسی شد و در بعضی امور هم جمع بندی حاصل نشد که می توان به نبودن اسناد دو شرکت افق سبز و ایفا که سه سال است در حالی فعالیت هستند اشاره کرد.

این کمیته در قالب 4 نامه درخواست های خود را به فدراسیون فوتبال ارائه کرده است.

بر اساس این گزارش در جلسه امروز مشخص شده که نحوه تبدیل ارز در فدراسیون فوتبال شفاف نیست و تمامی محاسبات در فدراسیون با ارز 1500 تومانی بوده است. این یکی از مواردی است که این کمیته تاکید بر این دارد که رفع و رجوع شود.

مبحث بعدی که به آن ایراد گرفته شده نبودن بازرس مستقل مالی در فدراسیون بوده که با توجه به عدم حضور بازرس رفع ابهامات مالی سال 92- 93 امکان پذیر نیست. همچنین به دلیل نداشتن اسناد و شفاف نبودن فعالیت دو شکرت افق سبر و ایفا فدراسیون باید نوع فعالیت این دو شرکت را نیز توضیح دهد.
انتهای پیام/ی

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها