امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۷:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133908
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۱۰
تعداد بازدید: 22
دبیر علمی کنگره مجازی شعر وحدت اسلامی حجت الاسلام و المسلمین جواد محمد زمانی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، از انتخاب سه تن از اساتید ...

دبیر علمی کنگره مجازی شعر وحدت اسلامی حجت الاسلام و المسلمین جواد محمد زمانی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، از انتخاب سه تن از اساتید شعر کشور برای داوری این کنگره خبر داد و گفت: حجت الاسلام و المسلمین زکریا اخلاقی، سعید بیابانکی و سید مهدی حسینی سه داوری هستند که به بررسی اشعار در مرحله ی نهایی این کنگره خواهند پرداخت.

وی افزود: پس انجام داوری‌ها از میان اشعار رسیده 14 شعر برگزیده انتخاب خواهند شد که از شاعرانشان به عنوان شاعر برگزیده این کنگره تقدیر می‌شود.

کنگره وحدت اسلامی با هدف گسترش اندیشه قرآنی وحدت اسلامی با بهره گیری از ابزار کارآمد هنر و ادبیات و جامه ی عمل پوشاندن به منویات امام امت و مقام معظم رهبری و علمای اعلام در عرصه وحدت اسلامی به صورت مجازی و صرفا در قالب‌های کلاسیک شعری برگزار می‌شود و شاعران علاقه‌مند تا ششم دی ماه فرصت دارند با حضور در سایت کنگره به نشانی www.poemcongress.ir اشعار خود را به دبیرخانه ارسال نمایند.

برای اطلاعات بیشتر درباره این کنگره این خبر را بخوانید.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار