امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۱۸:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133922
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۱۰
تعداد بازدید: 101
مجید فروغی مدیر روابط عمومی دفتر هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار هنرهای تجسمی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;

مجید فروغی مدیر روابط عمومی دفتر هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار هنرهای تجسمی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص زمان برگزاری یازدهمین دوسالانه جهانی پوستر، اظهار داشت: با توجه به نبود فرصت زمان کافی برای هماهنگی با مهمانان و شرکت کنندگان خارجی برای حضور در یازدهمین دوسالانه بین المللی پوستر ایران، برگزاری این دوسالانه به سال آینده موکول شد.

وی ادامه داد: این دوسالانه با همکاری انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران برگزار می‌شود، قرار است با رایزنی این انجمن هنرمندان خارجی برای سخنرانی و ارائه آثار در این دوسالانه حضور پیدا کنند.

مدیر روابط عمومی دفتر هنرهای تجسمی با اشاره به دلیل دیگر تعویق در برگزاری دوسالانه جهانی پوستر ایران، گفت: ضمن اینکه در سال جاری برنامه‌های جشنواره فجر و دوسالانه عکس نیز برگزار می‌شود، قبل از پایان سال 93 نمی‌شود این دوسالانه را برگزار کرد.

وی در پاسخ به ادامه فعالیت داوران و مشاوران ضد ایرانی در این دوسالانه گفت: «ساعد مشکی» همچنان به عنوان دبیر دوسالانه جهانی پوستر است و اما فعالیت مشاوران از جمله «پریسا تشکری» قبل از برگزاری این دوسالانه به اتمام رسیده بود.

بر اساس این گزارش، پیش از این پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گزارش‌هایی مبنی بر انتخاب داوران و اعضای شورای سیاست‌گذاری پروژه‌های ضد ایرانی، از سوی وزارت ارشاد به عنوان دبیر و مشاوران یازدهمین دوسالانه جهانی پوستر ایران منتشر کرد.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها