امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۵:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133928
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۱۰
تعداد بازدید: 62
جواد محقق دبیر علمی شانزدهمین دوره جایزه کتاب سال دفاع مقدس در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زمان ...

جواد محقق دبیر علمی شانزدهمین دوره جایزه کتاب سال دفاع مقدس در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زمان برگزاری اختتامیه این دور از جایزه کتاب سال دفاع مقدس ابراز بی‌اطلاعی کرد و گفت: زمان برگزاری اختتامیه هنوز دقیق مشخص نیست.

وی افزود: در نشست مطبوعاتی این جایزه که با حضور اصحاب رسانه برگزار شد توضیحاتی داده شد که بعد از آن اطلاع جدیدی در دست نیست و روزهای گذشته اسامی نامزدها نیز از سوی دبیرخانه اعلام شد.

محقق گفت: با توجه به اینکه می‌خواهند در این مراسم رئیس جمهور را دعوت کنند از همین رو می‌خواهند که با زمان ایشان هماهنگ شود ولی از آنجا که من دبیر علمی این جایزه هستم و این مسائل مربوط به بخش اجرایی می‌شود زیاد پیگیری نکردم.

وی خبرنگار کتاب و ادبیات را برای کسب اطلاعات بیشتر به بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارجاع داد.

گلعلی بابایی رئیس سازمان هنری و ادبیات دفاع مقدس وابسته به بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس پیش از این در گفت‌وگو با فارس زمان برگزاری اختتامیه این جشنواره را هفته پایانی دی و یا هفته اول بهمن اعلام کرده بود.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار