امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۳:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133932
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۱۰
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، صبح امروز «محمدتقی فهیم» که پس از تصادف در جاده شاهرود از ناحیه مهره گردن دچار آسیب‌دیدگی شده بود ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، صبح امروز «محمدتقی فهیم» که پس از تصادف در جاده شاهرود از ناحیه مهره گردن دچار آسیب‌دیدگی شده بود مورد عمل جراحی قرار گرفت که به گفته پزشکان این عمل موفقیت‌ آمیز بوده است.

براساس این گزارش، پزشکان از روند درمانی فهیم ابراز رضایت‌کردند و قرار است صبح فردا نیز یک عمل تکمیلی انجام شود که به گفته پزشکان تا پایان هفته جاری این منتقد ارزشمند سینمای ایران از بیمارستان مرخص خواهد شد.

محمدتقی فهیم روز چهارشنبه برای ساخت مستندی همراه با همسرش عازم شهرستان تربت حیدریه بودند که متاسفانه در جاده شاهرود و سبزوار ماشین آنها دچار سانحه می‌شود.

بنابراین گزارش، محمدتقی فهیم متولد 1335 تربت حیدریه است. وی با بیش از 30 سال حضور مستمر در عرصه مطبوعات کشور، فعالیت هنری خود را آغاز کرد. او عضو آکادمی و عضو شورای عالی حل اختلاف خانه سینما، مسئول صفحه سینمایی روزنامه کیهان، معاون ارزشیابی و سردبیر نشریه روزانه بیستمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوان اصفهان،سردبیر نشریه روزانه یازدهمین جشنواره فیلم مقاومت، عضو شورای مرکزی و نایب رئیس انجمن منتقدان نویسندگان سینمای ایران بوده است.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها