امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۱۷:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133947
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۱۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، انتشارات «روایت فتح» و «ساقی» در نمایشگاه کتاب استان ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، انتشارات «روایت فتح» و «ساقی» در نمایشگاه کتاب استان بوشهر که از 3 دی سال جاری به مدت یک هفته در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان بوشهر دایر خواهد شد،‌ حضور بهم می‌رساند.

مؤسسه انتشاراتی «روایت» با بیش از یکصد و پنجاه عنوان کتاب در حوزه‌های «دفاع مقدس»، «بین‌الملل اسلام»، «انقلاب اسلامی»، «بیداری اسلامی» و «مبارزه با صهیونیسم» از نشر «روایت فتح» و آثار و محصولات سینمایی در نشر «ساقی» و همچنین فیلم‌های مستند داخلی و خارجی و دفاع مقدس در این نمایشگاه حضور بهم خواهد رساند و محصولات خود را در معرض دید عموم قرار خواهد داد.

گفتنی است، واحد توزیع «روایت فتح» با مجموعه کتاب‌های دفاع مقدس و همچنین انتشارات «ساقی» در طول برگزاری نمایشگاه آماده عقد قرارداد با مراکز پخش و فروشگاه‌های معتبر در سطح استان بوشهر خواهد بود.

 

 

بر اساس این گزارش، نمایشگاه کتاب استان بوشهر از 3 دی سال جاری به مدت 7 روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی این استان برگزار خواهد شد.

* گزارشی از حضور «روایت فتح» در نمایشگاه کتاب خوزستان

بر اساس این گزارش، نهمین نمایشگاه کتاب خوزستان از یکشنبه 23 لغایت 28 آذر با حضور450 ناشر از سراسر کشور برپا شد

غرفه انتشارات «روایت فتح» و «ساقی» با بیش از 90 عنوان کتاب‌های در زمینه‌های دفاع مقدس، بین‌الملل اسلام، انقلاب اسلامی، بیداری اسلامی و مبارزه با صهیونیسم از نشر «روایت فتح» و 120 عنوان کتاب‌های انتشارات «ساقی» و همچنین مستند‌های داخلی و خارجی و فیلم‌های شهید آوینی در این نمایشگاه حاضر بود و مورد استقبال مراجعان قرار گرفت.

همچنین تنی چند از مسئولان استانی و مسئول روابط عمومی سپاه امام صادق (ع) و رئیس ستاد اقامه نماز در بوشهر از غرفه مؤسسه انتشاراتی «روایت» بازدید کردند.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار