امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۲:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133957
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۰۰
تعداد بازدید: 107
قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد میزگرد روز چهارشنبه

قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد میزگرد روز چهارشنبه دانشکده ادبیات دانشگاه تهران با موضوع مذاکرات هسته‌ای اظهار داشت: به نظر می‌رسد دانشگاه‌ها را به دست دیکتاتور کوتوله‌ها سپرده‌اند.

وی با اشاره به کم‌ظرفیتی این عده که اتفاقاً ادعای چند صدایی و آزادی بیان نیز دارند، افزود:‌ همین دیکتاتور کوتوله‌ها با وجود ادعاهایشان برخی را تحریک می‌کنند تا در میزگردها و سخنرانی‌ها اخلال ایجاد کنند.

جعفری با تشبیه این حرکت به ضرب و شتم اسرای ایرانی در زندان‌های عراق با هدف مصاحبه با رسانه‌ها و اعلام رضایت از وضعیت اصالت خود خاطرنشان کرد:‌ آقای وزیر علوم ذات خوبی دارد و من از او می‌خواهم که تدبیری بیندیشد تا دانشگاه‌ها گرفتار دیکتاتور کوتوله‌ها نشود.

وی با اشاره به اینکه عده‌ای به سوسولیسم سیاسی دچار شده‌اند که نه عزت و نه استقلال کشور برایشان مهم است، تصریح کرد: مزخرف‌ترین حرف‌هایی که در این میزگرد مطرح شد این بود که اگر یک سانتریفیوژ داشته باشیم چه فرقی می‌کند با این همه سانتریفیوژ؟

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین اضافه کرد: آیا واقعاً برای این افراد ایران با ایرانستان تفاوتی دارد؟ آنها دلشان در گرو ملت و راه امام و شهدا نیست و دچار افکار ماسونی هستند، از این رو اهمیتی نمی‌دهند که ایرانی باشد یا نه و حتی اندک عرق وطن‌پرستان را نیز ندارند و بیشتر گرفتار خود هستند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار