امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133960
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۰۰
تعداد بازدید: 71
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، سیدحمید طالب‌زاده ظهر امروز در جلسه مشترک با روسای دانشگاه‌های قم که در تالار امام رضا ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، سیدحمید طالب‌زاده ظهر امروز در جلسه مشترک با روسای دانشگاه‌های قم که در تالار امام رضا (ع) برگزار شد با اشاره به ضمانت اجرایی طرح‌هایی که در شورای تحول علوم انسانی مطرح می‌شود اظهار کرد: اگر ارتباط با وزارت علوم نباشد نمی‌توان ضمانت اجرایی داد و این امر میسر نخواهد بود اما خوشبختانه در حال حاضر این شورا ارتباط تنگاتنگی با وزارت علوم دارد.

وی افزود: طرح‌هایی که در شورای تحول علوم انسانی مصوب می‌شود از طریق شورای عالی انقلاب فرهنگی به تمام موسسات آموزشی ابلاغ می‌شود و تمام دانشگاه‌ها ملزم به اجرای آن هستند ولی متاسفانه برخی از موسسات آموزشی و دانشگاه‌ها از اجرای این مصوبات سر باز می‌زنند و به نوعی توجهی به این مصوبات ندارند.

رئیس دبیرخانه شورای تحول علوم انسانی با اشاره شورای گسترش وزارت علوم گفت: باید از گسترش عام برخی از رشته‌های تحصیلی در دانشگاه‌ها جلوگیری کرد که البته از گسترش برخی از این رشته‌ها جلوگیری شده است.

طالب‌زاده تصریح کرد: 20 برنامه برای مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا به تصویب رسیده است که در حال حاضر برخی از این برنامه‌ها در حال نظرخواهی بوده و برخی به زودی ابلاغ خواهد شد.

انتهای پیام/78019/ک20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها