امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۲:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133965
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۰۰
تعداد بازدید: 47
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رسانه‌ها استرالیایی خبر دادند،‌ یک زن 37 ساله این کشور به جرم قتل 8 کودک ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رسانه‌ها استرالیایی خبر دادند،‌ یک زن 37 ساله این کشور به جرم قتل 8 کودک بین 18 ماه تا 14 سال در حالی دستگیر شد که در اثر ضربات چاقو از ناحیه سینه زخمی بود و اجساد 8 کودک که همگی با ضربات چاقو به قتل رسیده بودند، در محل اقامت وی یافت شدند.

به گفته پلیس استرالیا این زن 37 ساله مادر 7 کودک از کودکان مقتول بوده و کودک هشتم خواهرزاده یا برادر زاده وی است. یکی از اقوام این زن به پلیس گفت پسر بیست ساله قاتل بعد از ورود به خانه مادر خود را زخمی و خواهران و برادرانش را مرده یافت.

این زن به دلیل زخم‌های حاصل از ضربات چاقو، اکنون در بیمارستان و تحت مراقبت پزشکان و نظارت پلیس است و تحقیقات پلیس در محل حادثه برای روشن شدن مساله در جریان است.

شایعاتی وجود دارد که خانه این زن مساله دار بود و اداره خدمات اجتماعی استرالیا طی تماسهای مکرر به ساکنان آن هشدار داده بود ولی در حال حاضر پلیس استرالیا آن را رد می‌کند.

«تونی ابوت» ‌نخست وزیر استرالیا با ابراز تاسف از این خبر گفت «این جرمی است که هیچ سخنی پیرامون آن نمی توان بیان داشت و کشور ما روزهای سختی را پشت سر می‌گذارد».

دوشنبه گذشته شهر سیدنی استرالیا شاهد حادثه گروگان‌گیری در کافی شاپی بود که در آن فرد گروگان گیرنده و دو تن از گروگان‌ها  کشته شدند.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها