امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۶:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133967
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حمید درخشان در خصوص شرایط پرسپولیس اظهار داشت: ان‌شاءالله درست می‌شود. یکسری ...

به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حمید درخشان در خصوص شرایط پرسپولیس اظهار داشت: ان‌شاءالله درست می‌شود. یکسری مسائل وجود دارد و موارد به زودی حل خواهد شد.

وی در مورد جدایی برخی بازیکنان پرسپولیس تأکید کرد: هیچکس از پرسپولیس جدا نمی‌شود و همه می‌مانند. چند بازیکن هم می‌خواهیم جذب کنیم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه طاهری جانشین سیاسی شده است،‌ یادآور شد: جانشین نشده است تا زمانی که وضعیت سیاسی مشخص می‌شود او حق امضاء‌ دارد.

درخشان در خصوص اینکه وزارت ورزش مورد بازخواست قرار خواهد گرفت،‌گفت: این موارد را من نمی‌دانم باید از مسئولین بپرسید.

وی در مورد اینکه هواداران نگران وضعیت پرسپولیس هستند، تصریح کرد: من بیشتر از همه نگران هستم و امیدوارم که هرچه زودتر این موارد درست شود.

وی در مورد اینکه عابدینی اعلام کرده رئیس‌جمهور باید به وضعیت پرسپولیس رسیدگی کند،‌گفت: این مسئله مربوط به وزارت ورزش است و امیدوارم آنها این موارد را حل کنند.

درخشان در خصوص اینکه لخویا حریف پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا آده‌بایو را جذب کرده تصریح کرد: بله آنها تجهیزات لازم را در اختیار دارند و هما هم باید هرچه زودتر این موضوع را آماده کنیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد جذب دو بازیکن برزیلی و اینکه عبدی اعلام کرده آنها بدون تست جذب خواهند شد، گفت:‌ آنها کارنامه مشخصی دارند البته متأسفانه به علت تعللی که داشتیم یکی از آنها به مصر رفت و قطعاً اگر هرچه زودتر اقدام نکنیم یکی دیگر هم خواهد رفت.

درخشان در خصوص وضعیت نیلسون یادآور شد: با هیچ باشگاهی در مورد او صحبت نکرده‌ایم او بازیکن پرسپولیس است و نیم‌فصل دوم هم برای ما بازی خواهد کرد.

درخشان در مورد آینده پرسپولیس و اینکه فکر می‌کند چه وضعیتی را دچار خواهد شد، گفت: من نمی‌توانم پیش‌بینی کنم. وظیفه مسئولان است که در اینباره صحبت کنند. من لیستم را به باشگاه داده‌ام و باید بازیکنان مد نظر فراهم شوند. سایر موارد به من مربوط نمی‌شود.

انتهای پیام/ی

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها