امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۵:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133984
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۰۲
تعداد بازدید: 50
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با حضور معاون رئیس رسانه ملی در امور سیما، آئین تودیع مدیران سابق و معارفه مدیران جدید برخی از ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با حضور معاون رئیس رسانه ملی در امور سیما، آئین تودیع مدیران سابق و معارفه مدیران جدید برخی از شبکه‌های  سیما برگزار شد.

بنا بر این گزارش، در این مراسم که با حضور مدیران سیما و مدیران گروه های تولیدی شبکه‌ها برگزار شد، علی اصغر پورمحمدی تأکید کرد: معاونت سیما با استفاده از توان بالای مدیران، کارشناسان و کارکنان به سوی تحقق اهداف سازمانی خود گام های استوار بر می‌دارد.

 

معاون سیما تلاش‌های همه مدیران سابق شبکه‌ها را در مدت خدمت آنها ستود و ابراز امیدواری کرد از توان ایشان همچون گذشته برای خدمت بیشتر استفاده شود.

پورمحمدی در این نشست با بیان اینکه تلاش کرده است از خدمات فرجی در مسئولیت دیگری استفاده کند اما به دلیل ادامه تحصیل در مقطع بالاتر امکان این همکاری میسر نشده است دو موضوع خدمت به پدر و مادر و ادامه تحصیل را بسیار مهم و ارزشمند بیان کرد که آقای فرجی نیز به همین دلیل خواستند مسئولیتی نداشته باشند.

وی در ادامه تعهد، تخصص، توانایی و شناخت سازمانی را ملاک انتخاب مدیران جدید شبکه‌ها دانست و بیان کرد ویژگی‌های ایشان از من بیشتر و بالاتر است.

معاون سیما با اشاره به تغییر وظایف شبکه پنج که مسئولیت پوشش شهر و استان تهران را بر عهده داشت و در رویکرد جدید رسانه ملی به شبکه‌ای با موضوع تخصصی اقتصاد تبدیل شده است، خبر از تشکیل شبکه تلویزیونی تهران در آینده داد.

پیش از سخنان معاون سیما رضا پورحسین قائم مقام معاون سیما از بازنگری در ساختار 6 شبکه سیما بر اساس سیاست چابک سازی رسانه ملی خبر داد و گفت: بر اساس ماموریت جدید شبکه‌ها، شبکه یک سیما، شبکه ملی و عمومی و شبکه‌های دو، سه و چهار به ترتیب شبکه‌های تخصصی اجتماعی، ورزش تفریحات و سرگرمی و علمی و فرهنگی خواهند بود.

قائم مقام سیما افزود: شبکه پنج سیما با ماموریت جدید به عنوان شبکه تخصصی اقتصاد فعال می‌شود و شبکه پویا نیز در آینده دور یا نزدیک به شبکه تخصصی کودک و نوجوان تبدیل خواهد شد.

پورحسین اظهار داشت: ماموریت دیگر شبکه‌ها نیز پس از تکمیل مطالعات و بررسی‌های کارشناسی اعلام خواهد شد.

در ادامه این مراسم مهدی فرجی مدیر سابق شبکه یک سیما، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد خود در دوران مدیریت این شبکه گفت: انتصاب‌های صورت گرفته در سیما بسیار مناسب است و کسانی مسئولیت‌ها را پذیرفته‌اند که پیش از این راه رسانه را به خوبی پیموده و تجربیات گران بهایی دارند.

مدیر سابق شبکه یک سیما گفت سازمان صداوسیما در شرایط کنونی برای افزایش تاثیرگذاری خود چاره‌ای جز کوچک سازی و چابک‌سازی ندارد و تداوم شرایط فعلی امکان پذیر نیست.

وی اظهار داشت: برای ماندن در میدان رقابت‌های رسانه‌ای داخلی و خارجی باید جذابیت‌ها را همراه با تغییرات ساختاری ارتقاء داد.

وی از پورمحمدی برای پذیرش درخواست ایشان تشکر کرد. در این مراسم همچنین از سعید مقیسه مدیر سابق شبکه تهران و کامبیز رضا اخوان صفا مدیر سابق شبکه تماشا تکریم و قدردانی شد.

در ادامه این مراسم احکام محمد احسانی مدیر شبکه یک سیما، محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما، غلامرضا میرحسین مدیر شبکه سه سیما، مجید زین‌العابدین مدیر شبکه پنج سیما، حسین ساری مدیر شبکه آموزش، امیر تاجیک مدیر شبکه مستند، علی بخشی‌زاده مدیر شبکه پویا، مرتضی شمسی رئیس مرکز پویا نمایی صبا و نیز مهدی قاسمی رئیس شورای سیاست گذاری سلامت رسانه ملی ابلاغ شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها