امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۵:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133993
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۳۳
تعداد بازدید: 13
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ژنرال «بنی گانتز» رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح رژیم صهیونیستی مقاله‌ای که به شرایط امنیتی

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ژنرال «بنی گانتز» رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح رژیم صهیونیستی مقاله‌ای که به شرایط امنیتی رژیم متبوعه‌اش پرداخته و با برشمردن تهدیدات رو در روی موجودیت  اسرائیل پرداخته است.

در این مقاله که در پایگاه «دیفنس‌نیوز» منتشر شده، گانتز نوشته که «اسرائیل در همه مرزها با چالش‌های امنیتی مواجه است.»

این ژنرال صهیونیست بدون اشاره به مداوای تروریست‌های سوری در نقاط سفر مرزی فلسطینی اشغالی توسط سربازان صهیونیست، می‌گوید که مرز سوریه و مواجهه با «النصره و داعش» یکی از این تهدیدات امنیتی است.

چند روز پیش روزنامه صهیونیستی هاآرتص تصویری از مداوای یک معارض سوری توسط یک سرباز صهیونیست در یک آمبولانس متعلق به رژیم صهیونیستی را منتشر کرد.

«گانتز» ضمن اعتراف به خطر جدی راکت‌های موجود در دست گروه‌های مقاومت فلسطینی و لبنانی، تهدیدهای ناشی از پهپادها را نیز چالشی برای امنیت این رژیم می‌داند.

این کهنه‌سرباز صهیونیست، به ذکر جزئیات بیشتری از تهدیدات موشکی می‌پردازد و می‌گوید که حزب‌الله و ایران، هزاران موشک و راکت آماده کرده که «قابل جابجایی، مخفی و دقیق» هستند.

سوریه یکی از محورهای مقاومت است که همواره از مبارزه با رژیم صهیونیستی پشتیبانی کرده؛ با آغاز بحران داخلی در این کشور و حتی پس از درگیر شدن تروریست‌‌های چندملیتی با دولت مرکزی دمشق، رژیم صهیونیستی از مخالفان بشار اسد حمایت کرد.

گانتز که باید به زودی سمت خود را به «گادی ایزنکوت» تحویل دهد، در ادامه نوشته است که «سوریه یک چالش است، نه تنها یک چالش برای اسرائیل بلکه چالشی است برای ترکیه، لبنان، اردن و اروپا؛ صدها (تروریست) اروپایی» بعد از نبرد در خاورمیانه به کشورهای خود بازمی‌گردند.

یکی از کشورهای اصلی مبدا سفر تروریست‌ها به سوریه و عراق، انگلستان است که تاکنون علاوه بر دستگیری چند ده نفر در فرودگاه و جلوگیری از پرواز آنها به خاورمیانه، از بیم اقدامات 500 تروریستی که تاکنون بازگشته‌اند، سطح هشدار امنیتی را بالا برده است.

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار