امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۰:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134013
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اهواز، آیت‌الله سید علی شفیعی ظهر امروز در مراسم سی‌ و پنجمین سالگرد تاسیس شرکت ملی حفاری ایران اظهار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اهواز، آیت‌الله سید علی شفیعی ظهر امروز در مراسم سی‌ و پنجمین سالگرد تاسیس شرکت ملی حفاری ایران اظهار کرد: شرکت ملی حفاری چه از بعد اقتصادی و تاثیراتی که در سطح کشور دارد و چه از دیدگاه سیاسی، تحقق مفهوم ما می‌توانیم است.

وی افزود: اگر این شرکت بدون امر امام (ره) تاسیس نمی‌شد شاید به این موفقیت‌ها دست نمی‌یافت؛ همین مسئله که امام راحل تاسیس‌کننده این شرکت بوده است با اعتقاد به ولایت مطمئنا در برکت این شرکت عظیم مؤثر است.

شفیعی گفت: آنچه برای خداست رشد پیدا می‌کند و کارها کارهایی عادی و با سیر طبیعی نیست بلکه ماورای آن یک معنویت و برهه‌ای از الوهیت پشتوانه ایران اسلامی است.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: در غیر این صورت در این 35 سالی که از تاسیس این شرکت می‌گذرد، این راه‌های صد ساله را یک شبه طی کردن با آن همه مشکلات، امر ساده‌ای نیست که ساده از کنار آن بگذریم.

وی یادآور شد: در مذاکرات هسته‌ای مسئله بر سر برد و باخت تنها نیست بلکه مسئله در این است که ما در روبه‌روی نظام سلطه ایستاده‌ایم و کسی نتوانسته تا امروز در مقابل آمریکا ایستادگی کند؛ آمریکا نیز تا امروز نتوانسته از ما یک امتیاز بگیرد و این چیز کوچکی نیست.

انتهای پیام/72022/ی20/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها