امروز : پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 24
۰۱:۱۶
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134014
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 6
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کاشان، محمد فیروزی عصر امروز در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: با کاهش بهای نفت و وجود مشکلات اقتصادی و

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کاشان، محمد فیروزی عصر امروز در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: با کاهش بهای نفت و وجود مشکلات اقتصادی و تحریم‌های موجود نیاز است تا اقتصاد مقاومتی را اجرایی کنیم و با روش توسعه درون‌زا از ظرفیت‌های داخلی بخش‌های دولتی و خصوصی بهره ببریم تا طرح‌های نیمه‌کاره را به بهره‌برداری برسانیم.

وی تصریح کرد: بی‌شک دولت با توجه به شرایط پیش آمده با مشکلات تأمین اعتبار مواجه می‌شود که برای رفع این معضل نیازمند کاهش بودجه‌های جاری و صرف آن در پروژه‌های عمرانی هستیم.

نماینده مردم شهرهای نظنز، بادرود و قمصر در خصوص نتایج تحقیقات و بررسی دلایل سقوط هواپیمای آنتونوف 140 که منجر به کشته شدن 42 نفر از هموطنان‌مان در مرداد ماه سال جاری شد، بیان داشت: گزارشات قطعی دلایل سقوط هواپیما تاکنون به صورت رسمی اعلام و رسانه‌ای نشده است ولی باید خسارت و غرامت جان‌باختگان و متوفیان این سانحه بر اساس قانون پرداخت شود.

فیروزی در خصوص لایحه مطروحه فعال‌سازی بخش خصوصی در احداث بزرگراه‌ها و آزادراه‌های کشور عنوان کرد: لایحه سرمایه‌گذاری و بهره‌برداری بخش خصوصی در این زمینه در مجلس مطرح شده است و هفته آینده در کمیسیون‌های تخصصی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

این مسئول با اشاره به یک فوریت طرح استانی شدن نمایندگان مجلس گفت: استانی شدن نمایندگان مجلس برای نخستین بار در مجلس ششم مطرح شد که در این دوره نیز به طور مجدد مورد بررسی قرار گرفته است.

وی افزود: این طرح دارای نواقصی است که نیازمند بحث و بررسی در مورد آن است و باید بپذیریم که به دلیل نگاه مدیران به کلان شهرها این طرح باعث متضرر شدن شهرهای کوچک می‌شود.

انتهای پیام/2406/ی30/آ3004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار