امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۰:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134017
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان، جعفر عسگری ظهر امروز در جمع اعضای شورای اسلامی این شهر با بیان اینکه از همکاری‌های خوب شورا و

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان، جعفر عسگری ظهر امروز در جمع اعضای شورای اسلامی این شهر با بیان اینکه از همکاری‌های خوب شورا و شهرداری اصفهان در راستای بزرگداشت حماسه 25 آبان ماه تشکر می‌کنیم، اظهار کرد: 25 آبان ماه یک روز ملی است و باید یک سریال تلویزیونی فاخر در ارتباط با شهدای حماسه 25 آبان ماه تولید شود.

وی با اشاره به اینکه یک روز ملی باید برای روز 25 آبان ماه در نظر گرفته شود، اضافه کرد: فردا نیز بزرگداشت رحلت پیامبر گرامی اسلام (ص) در اصفهان برگزار می‌شود و همزمان با قافله عزا پیکر پنج نفر از شهدای اصفهان تشییع می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان تصریح کرد: چهارم دی ماه امسال مراسم سالگرد درگذشت استاد علی‌اکبر پرورش در اصفهان برگزار می‌شود.

وی به حماسه نهم دی ماه اشاره کرد و ادامه داد: در روز هشتم دی ماه امسال برنامه‌هایی به مناسبت حماسه نهم دی ماه در اصفهان برگزار می‌شود.

عسگری با بیان اینکه مراسم اربعین حسینی در اصفهان به صورت ویژه برگزار شده است، تاکید کرد: یکی از خلأ‌های عزاداری در راستای برگزاری مراسم اربعین حسینی، عدم توجه و برنامه‌ریزی فرهنگی برای هیئت‌‌های مذهبی است و باید یک برنامه‌ریزی مدونی در این زمینه داشته باشیم.

وی با تأکید بر اینکه مراسم حماسه 9 دی نیز در روز هشتم دی ماه جاری در گلستان شهدای اصفهان با سخنرانی حجت‌الاسلام رئیسی دادستان کل کشور برگزار می‌شود، افزود: تحمیل چنگ هشت ساله، تحریم‌ها و محاصره اقتصادی، سیاسی و فرهنگی و موارد دیگر از جمله نقشه‌های دشمنان برای بر‌اندازی نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان با اشاره به اینکه همچنین فتنه سال 88 نیز به منظور براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است، گفت: اما فتنه‌گران با حضور حماسی مردم با‌بصریت ایران منزوی شدند.

وی به خسارت‌های ناشی از فتنه 88 اشاره و اظهار کرد: ایجاد شکاف در نیرو‌های انقلابی، تشدید فعالیت شبکه‌های اجتماعی در مقابل ارزش‌های انقلابی، موضع‌گیری نخبگان و خواص و موارد دیگر از جمله خسارت‌های ناشی از فتنه 88 بوده است.

عسگری با بیان اینکه ما باید با برنامه‌ریزی‌های مدونی از فتنه‌های پیش‌رو جلوگیری کنیم، ادامه داد: 9 کمیته برنامه‌ریزی برای برنامه حماسه 9 دی در اصفهان تشکیل شده است و ستاد‌های برنامه‌ریزی در این زمینه شکل گرفته‌اند.

وی با تأکید بر اینکه تمام مردم و مسئولان باید در این برنامه حضور جدی پیدا کنند، تصریح کرد: اطلاع‌رسانی وسیع و گسترده باید در راستای برگزاری مراسم 9 دی ماه در اصفهان صورت بگیرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان اضافه کرد: تعیین دستاورد‌های حماسه 9 دی ماه و عبرت‌آموزی در این زمینه ضرورت دارد و باید اقدامات لازم در این حوزه صورت بگیرد.

وی با اشاره به اینکه 36‌امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را پشت سر می‌گذاریم، تاکید کرد: برنامه‌ریزی‌ها در این زمینه باید مناسب باشد و به صورت صوری نباشد و برنامه‌ریزی‌های جدی و دائمی در این حوزه باید صورت بگیرد.

جعفری با بیان اینکه میدان انقلاب اصفهان در دوران گذشته سنبل استبداد بوده، افزود: پس از گذشت 36 سال از پیروزی انقلاب اسلامی هنوز نتوانسته‌ایم نمادی از پیروزی انقلاب را در میدان انقلاب ایجاد کنیم.

وی با تاکید بر اینکه دستاورد‌های انقلاب در اصفهان باید مشخص شود، گفت: توجه به شادی و نشاط در جامعه ضرورت دارد و روستا‌ها و مردم مناطق محروم از ایجاد فضای شادی و نشاط محروم هستند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان اظهار کرد: 10 کاروان فرهنگی، هنری به منظور ایجاد نشاط و شادی در روستا‌ها و مناطق محروم از اصفهان باید شکل بگیرد و این کاروان‌ها باید به مناطق محروم بروند.

وی با اشاره به اینکه بحث شادی و نشاط و انجام برنامه‌های فرهنگی در شهرستان‌ها تعطیل است، ادامه داد: یک نمایشگاه دائمی و مناسب به منظور ارائه آثار و دستاورد‌های پیروزی انقلاب اسلامی در اصفهان باید وجود داشته باشد.

عسگری تصریح کرد: مردم از شورای شهر و شهرداری انتظار دارند که با فساد‌های اداری برخورد جدی شود و شورای شهر با نظارت جدی مسائل مردم را دنبال کنند و یک وحدت بین تمام اعضای شورای شهر ایجاد شود.

وی در پایان با تأکید بر اینکه نا‌رسایی‌‌هایی که در این مجموعه در رسانه‌ها منعکس می‌شود، آثار نا‌مناسبی را روی مردم می‌گذارد، اضافه کرد: باید با تشکیل کارگروهی ظرفیت شهرداری و شورای شهر در راستای رسیدگی به مشکلات و مطالبات مردم مورد استفاده قرار بگیرد.
انتهای پیام/63004/ذ40/چ3000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها