امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۲۲:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134018
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی طباطبایی در حاشیه مراسم تشییع پیکر آیت‌الله سید علی غیوری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جنوب استان تهران در ارتباط با ...

حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی طباطبایی در حاشیه مراسم تشییع پیکر آیت‌الله سید علی غیوری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جنوب استان تهران در ارتباط با سجایای اخلاقی آیت‌الله غیوری با بیان اینکه این عالم وفادار به انقلاب و نظام از سه جهت قابل توجه و تقدیر بود، اظهار کرد: آیت‌الله غیوری در منطقه محروم جنوب تهران زندگی کرد و سایه خیلی خوبی بر فقرای منطقه داشت و خدمات شایانی به مستضعفان و محرومان کرد.

وی ادامه داد: روش و منش آیت‌الله غیوری با بهره‌گیری از روش انبیاء و ائمه معصومین(علیهم‌السلام) بود و همواره در حال خدمت کردن و خدمتگزاری بود.

این استاد اخلاق عنوان کرد: طبیعتاً وقتی کلمه سایه بر سر محرومان مطرح می‌شود این مهم نیازمند خصایص اخلاقی فراوانی همچون تواضع، فروتنی، مهربانی، حضور و ... است و از نشانه‌ای این خدمت است که همه آن‌ها در شخصیت آیت‌الله غیوری یافت می‌شد.

وی با بیان اینکه آیت‌الله غیوری به معنای کلی خیلی سیاسی بود، عنوان کرد: آیت‌الله غیوری از روز اول نهضت امام را همراهی می‌کرد و خط امام را دنبال می‌کرد تا آخرین نفس پیرو رهبر و رهبری بود.

طباطبایی خاطرنشان کرد: سعی آیت‌الله غیوری این بود که هیچ وقت از خط ولایت دور نشود و فاصله نگیرد.

وی با اشاره به اینکه آیت‌الله غیوری در مسائل اعتقادی قوی وارد شد و کار کرد، تصریح کرد: این عالم ربانی در همین راستا به‌دنبال ایجاد خیرات و مبرات و راه‌اندازی موسسات خیریه بود و موسسه باقیات‌الصالحات نیز بر همین اساس راه‌اندازی شد.

استاد اخلاق در پایان تصریح کرد: آیت‌الله غیوری در همین ارتباط تلاش‌ می‌کرد به خیریه‌ها و موسسات خیریه بسیاری در تهران کمک کند. امیدواریم روح ایشان با اجداد طاهرینش علیهم‌السلام محشور شود.

انتهای پیام/2462/ذ20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها