امروز : پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 17
۰۴:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134021
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جنوب تهران در ارتباط با خصوصیات بارز عالم پرهیزگار و خدمتگزار، آیت‌الله سید علی ...

حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جنوب تهران در ارتباط با خصوصیات بارز عالم پرهیزگار و خدمتگزار، آیت‌الله سید علی غیوری اظهار کرد: وی یک چهره مردم‌دار بود، مرحوم غیوری حقیقتاً دغدغه مردم را داشت و هم دغدغه دین مردم را، این مهم از اعتبار و جایگاه علمی و روحانیت وی بود و در واقع مرحوم غیوری دغدغه وضعیت معیشت و اقتصاد مردم را داشت.

وی گفت: مرحوم غیوری برای خدمت شهرری را انتخاب کرد که نقطه محروم تهران بود و وی علاوه بر کار نشر معارف دینی حقیقتاً به مشکل مسکن مردم و رفع محرومیت از چهره محرومان و فقرا توجه داشت و آن هم نه فقط در شهرری و تهران، چراکه مرحوم غیوری مسئولیت نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر را داشت و کار هلال احمر نیز باز خودش رسیدگی به همین آسیب‌دیدگان است.

دادستان کل کشور با بیان اینکه خدمات و خیرات مرحوم غیوری به داخل مرزهای کشور محدود نمی‌شد، عنوان کرد: وی از طرف دیگر در آفریقا خدمات و فعالیت‌های خیری داشت و حتی بعضی مسجد‌سازی‌هایی که انجام داد، تکایایی که وی دنبال کرد، مدرسه‌هایی که تاسیس کرد و ... همه نشان از این دارد که آیت‌الله غیوری دغدغه محرومان را دارند و آن را خاص منطقه شهرری، تهران و ... دنبال نکرد.

رئیسی با اشاره به توجه خاص آیت‌الله غیوری نسبت به مسائل روحانیت تصریح کرد: وی در مجموع یک عالم دینی مردم‌دار بود و شخصیتی بود که دغدغه او دغدغه انقلاب نظام ارزش‌ها و مردم است.

انتهای پیام/2462/ی20/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها