امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۴:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134044
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
 مسعود ثقفی، سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهارداشت: پنجشنبه 27 ...

 مسعود ثقفی، سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهارداشت: پنجشنبه 27 آذرماه نخستین آزمون مرحله آموزش سطح 3 برنامه بالندگی ویژه مدیران مدارس دولتی شهر تهران با مشارکت مدیران مدارس برگزار شد.

وی ادامه داد: نتیجه‌ حاصل از انجام این آزمون شامل افزایش وحدت و یکپارچگی سازمان، پایبندی و تعهد به اهداف و مأموریت‌های سازمان و ارتقای هویت حرفه‌ای است.

ثقفی افزود: مرحله دوم این آزمون به عنوان پایش و ارزیابی کارآمدی در دیماه سال جاری و اردیبهشت سال آینده برگزار می‌شود و در پایان گواهینامه تأیید صلاحیت حرفه‌ای مدیران در سطح 3 برنامه بالندگی اعطا خواهد شد.

به گزارش فارس، «طرح بالندگی» با اهداف رشد مستمر و سازمان یافته مدیران و انجام اقدامات اصلاحی متناسب با اهداف و معیارهای علمی، فرهنگی و پرورشی انجام می‌شود و این الگو براساس ضوابط و مقررات آموزش و پرورش در 3 سطح و 14 پودمان تدوین شده و در پایان گواهینامه به مدیرانی که حد نصاب لازم را کسب کردند اعطا می‌شود.

مهمترین هدف اجرای طرح بالندگی، تأیید شایستگی پایه مدیریت مدارس دولتی شهر تهران است و گواهینامه مذکور ارزش گواهی ضمن خدمت را داراست.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار