امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۲:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134055
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری پلیس، مقتدایی، استاندار خوزستان ضمن ابراز رضایت از نحوه خدمات رسانی و هماهنگی عوامل

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری پلیس، مقتدایی، استاندار خوزستان ضمن ابراز رضایت از نحوه خدمات رسانی و هماهنگی عوامل اجرایی و امنیتی به زائران اربعین حسینی اظهار داشت: این کار عظیم و حماسی تنها در سایه لطف الهی و هماهنگی همه نیروها و سازمان ها حاصل شده است.

مقتدایی تصریح کرد: خوشبختانه روند خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی در دو فرآیند انتقال و بازگشت بسیار مطلوب بوده و از همه نیروهای مردمی و هیات های مذهبی که با برپایی مواکب و خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی عشق و ارادت خود را به سیدالشهدا نشان داده اند تقدیر کرد.

استاندار خوزستان همچنین در نشستی کوتاه آخرین وضعیت عملیات بازگشت زائران اربعین حسینی با حضور مسئولان و عوامل اجرایی در گذرگاه مرزی چذابه را مورد بررسی قرار داد.

وی با ابراز رضایت از انجام وظایف سازمانی دستگاه های درگیر انتقال زائران اربعین حسینی و حضور مسئولانه مردم نجیب شهرهای مسیر حرکت کاروان ها از جمله خرمشهر، هویزه، بستان و سوسنگرد و پذیرایی بسیار شایسته از زائران گفت: این همه یگانگی و هم افزایی به برکت سیدالشهدا(ع) است و در هیچ جای دنیا نمی توان چنین شور و شعوری را مشاهده کرد.

مقتدایی استاندار خوزستان در پایان ضمن تقدیر و تشکر ازعملکرد خوب نیروی انتظامی در ارائه خدمات به زوار گفت: خدمت رسانی مسئولان و کارکنان ناجا در اربعین حسینی یک سعادت بزرگ است، که نصیب این عزیزان شده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها