امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 26
۰۳:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134063
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مهدیشهر، محسن براتی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران به مناسبت هفته وقف اظهار کرد: این کمک هزینه‌های

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مهدیشهر، محسن براتی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران به مناسبت هفته وقف اظهار کرد: این کمک هزینه‌های تحصیلی در طرحی به نام مهر تحصیلی که در سراسر کشور برگزار می‌شود، به دانش‌آموزان مهدیشهری اهدا شد.

وی افزود: با همکاری کمیته امداد امام خمینی شهرستان مهدیشهر توانستیم تعدادی از این دانش‌آموزان بی‌بضاعت را شناسایی کرده و به تناسب مشکلاتی که داشتند، به آنها کمک کنیم.

سرپرست اوقاف و امور خیریه مهدیشهر تأکید کرد: این مساعدت در قالب بسته‌هایی شامل نوشت‌افزار بوده تا دانش‌آموزان بتوانند بخشی از ملزومات تحصیلی خود را تأمین کنند و به این ترتیب ما توانسته باشیم بخش کوچکی از مشکلات پیش‌روی پیشرفت این گروه از دانش‌آموزان را از سر راهشان برداریم.

براتی اظهار کرد: خوشبختانه خیرانی که در این زمینه فعال هستند، برای کمک به این قشر ناتوان جامعه تمام ظرفیت‌های خود را بسیج کرده‌اند تا دیگر ما دانش‌آموز ناتوانی از نظر مالی نداشته باشیم که نتواند به این دلیل در تحصیلات دچار مشکل شود.

سرپرست اوقاف و امور خیریه مهدیشهر افزود: از رسانه‌ها انتظار داریم تا آثار اجتماعی این کارهای خداپسندانه را منتشر کنند تا مردم جامعه هم از مشکلات برخی از قشرهای ضعیف باخبر شوند و برای کمک به آنها اقدامات شایسته‌ای انجام دهند.

انتهای پیام/2249/ی20/آ3004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها