امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۰:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13409
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۲۲
تعداد بازدید: 152
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم‌ها «سیلس ماریا» و «اردوگاه اشعه ایکس» هستند که از آنها به عنوان دو پروژه مستقل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم‌ها «سیلس ماریا» و «اردوگاه اشعه ایکس» هستند که از آنها به عنوان دو پروژه مستقل سینمایی اسم می‌برند.

«اردوگاه اشعه ایکس» را پیتر ساتر براساس فیلم‌نامه‌ای از خودش کارگردانی می‌کند. این فیلم درام اجتماعی، از حال و هوایی سیاسی برخوردار است.

در قصه این فیلم، استوارت در نقش یک زن جوان بازی خواهد کرد که در ارتش ثبت نام می‌کند تا بتواند از زندگی خسته کننده شهر کوچک خود فرار کند.

ولی وی به زودی متوجه می‌شود که قرار نیست به یک تور معمولی در کشو عراق برود. زمانی که او خودش را در اردوگاه بدنام گوانتانامو می‌بیند، سعی می‌کند به افشای واقعیت‌های این مرکز بپردازد.

در همین محل است که این زن جوان یک مرد مرموز آشنا و دوست می‌شود که مدت هشت سال از عمر خود را در زندان گوانتانامو سپری کرده است.

شرکت مستقل فیلم‌سازی دیوید گوردون گرین تهیه‌کننده این درام افشاگرانه سیاسی است. این فیلم برای اواخر تابستان امسال جلوی دروبین می‌رود.

در همین حال، کریستین استوارت به جمع بازیگران درام خانوادگی و اجتماعی «سیلس ماریا» هم پیوسته است و نقش مقابل ژولیت بینوش و چولی مورتز را در آن بازی می‌کند.

اولیویه آسایاس فیلم‌ساز فرانسوی کارگردانی این درام است که آن را براساس فیلم‌نامه اصیل و غیراقتباسی خودش جلوی دوربین خواهد برد.

قصه این فیلم درباره زنی به نام ماریا اندرس است. او بازیگری مشهور و میان‌سال است که درگیر مسائل مربوط به یک بازیگر جوان می‌شود. نقش این دو بازیگر را بینوش و مورتز بازی می‌کنند.

استوارت در قصه این فیلم در نقش دستیار کاراکتر ژولیت بینوش ظاهر خواهد شد، تا قبل از این قرار بود میا واسیکو فسکا (بازیگر «استوکر» و«‌آلیس در سرزمین عجایب») بازی در این نقش را به عهده بگیرد. این فیلم هم اوخر فصل تابستان جلوی دوربین خواهد رفت.

استوارت سال قبل «سفید برفی و شکارچی»‌را در کنار کریس همسورث روی پرده سینماها داشت. این فیلم پرفروش صاحب قسمت دوم هم شده است.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها