امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۲:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134135
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۴۷
تعداد بازدید: 26
علی عبدی دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص ...

علی عبدی دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص ضرب و شتم دانشجویان انقلابی و برهم زدن سخنرانی‌های دانشجویی در برخی از دانشگاه‌ها گفت: امروز حلقه‌ای توسط اصلاح‌طلبان تندرو و افراطی در وزارت علوم تشکیل شده که هدفش این است تا به افراد انقلابی اجازه حضور و صحبت در دانشگاه‌ها داده نشود و از طرفی هم تلاش می‌کنند وزیر علوم را با کارهای خود به حاشیه ببرند و اجازه فعالیت به وی ندهند.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: این حلقه‌ها یک حلقه دیگر با استفاده از افرادی معلوم‌ الحال با محوریت انجمن تهران تشکیل داده‌اند و همانطور که در عکس‌های منتشر شده می‌بینیم آنها گروهی اغتشاش‌گر و چماق‌دار سیاسی هستند که با استفاده از هوچی‌گری و اغتشاش تلاش می‌کنند اجازه صحبت به منتقدان ندهند و اگر در یک مراسم که توسط آنها برگزار شود، منتقدی حضور داشته باشد آن را با ضرب و شتم بیرون می‌کنند.

دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل اضافه کرد: امروز می‌بینیم عده‌ای که از آمریکا و انگلیس خائن‌تر هستند به راحتی در دانشگاه‌ها سخنرانی می‌کنند ولی سخنرانی یک نیروی انقلابی توسط چماق‌داران سیاسی برهم زده می‌شود. این رفتار نشان می‌دهد تحمل دانشجویان انقلابی بسیار بالاتر از کسانی است که در دانشگاه‌ها ادعای آزاداندیشی و آزادی بیان دارند.

عبدی اظهار داشت: ما به شدت خواستار پیگیری این جریان هستیم و از مسئولان می‌خواهیم در این رابطه اقدام قانونی داشته باشند. این درست نیست که عده‌ای اغتشاش‌گر بخواهند دوباره سطل‌زباله آتش بزنند، میز و صندلی بشکنند و دانشجویان دیگر را مورد ضرب و شتم قرار دهند و هیچ برخوردی با آنها نشود و مسئولان این اغتشاشات را نادیده بگیرند.

وی در خاتمه اظهار داشت: اگر مسئولان نخواهند با این اقدامات قانون شکنانه برخود کنند دانشجویان و نیروهای حزب اللهی و انقلابی همان طوری که تا کنون پاسخ محکمی به این افراد داده‌اند این‌بار نیز سیلی محکمی به آنها خواهند زد و از انقلاب فرهنگی دانشگاه‌ها دفاع خواهند کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها