امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۶:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134138
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۴۷
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، صدای دسته‌جات عزاداری از جای جای مسیرهای منتهی به مشهد و حرم رضوی به گوش می‌رسد، اینجا لهجه و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، صدای دسته‌جات عزاداری از جای جای مسیرهای منتهی به مشهد و حرم رضوی به گوش می‌رسد، اینجا لهجه و زبان با هم تفاوتی ندارد، اینجا یکصدا بودن دلها را می‌توان به گوش جان شنید.

زائرانی که خستگی راه را به پای جان خریده‌اند و همسفر کعبه دل‌ها شده‌اند.

امروز آسمان مشهد در غم رحلت پیامبر مهربانی‌ها و شهادت سبط اکبرش به باران نشسته است.

امروز می‌توان هر حاجتمندی را در کنج کنج این حرم رضوی به نظاره نشست که چشم دوخته است به بارگاه ضامن آهو.

حرم مطهر رضوی مملو از خیل عاشقانی است که از راه‌های دور و نزدیک خود را به این بارگاه ملکوتی رسانده‌اند تا حاجت روا شوند.

بی دلیل نیست که مشهد شده است کعبه دلها و حج فقرا، هستند کسانی که در اربعین حسین(ع) اشک ریختند و نتوانستند به زیارت مظلوم دشت کربلا بروند اما امروز آمده‌اند به پابوس غریب طوس.

حرم امام علی‌بن موسی‌الرضا (ع) امروز سرشار از دلدادگانی است که گرداگرد پنجره فولاد تو اشک می‌ریزند و حاجت می‌خواهند،‌ گرفتاری‌شان شاید بیشتر از مقداری باشد که در ذهن من و تو می‌گنجد، آما همانقدر کافی است بدانیم که آمده‌اند تا نگاه علی‌بن موسی‌الرضا (ع) را به جان و دل بخرند و با او نجوا کنند.

امروز سراسر کشور، نه، سراسر دنیا چشم به شهر بهشت دوخته‌اند،‌ هر کس با هر توان و نذری که دارد در گوشه گوشه این شهر به اطعام و نذری می‌پردازد.

این روزها که چشم عالم به گنبد مطهر رضوی دوخته شده است، باید گفت: التماس دعا، از آقا بخواه من را به پابوسی‌اش بطلبد.

انتهای پیام/70005/ح30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها