امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۹:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134146
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۴۷
تعداد بازدید: 16
اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران و رئیس کمیته دفاعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;

اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران و رئیس کمیته دفاعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به بودجه دفاعی کشور در لایحه بودجه سال 94 گفت:‌ بودجه دفاعی کشور در این لایحه همچون سایر وزارتخانه‌ها رشد چند درصدی داشته که این مقدار افزایش نیز در بخش پرداخت حقوق کارکنان هزینه خواهد شد.

وی ادامه داد: در بودجه دفاعی سال آینده همان 14 یا 15 درصد افزایشی که برای پرداخت حقوق کارکنان سایر وزارتخانه‌ها در نظر گرفته شده برای بخش دفاعی کشور نیز اختصاص داده شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: با توجه به نیازهای نیروهای مسلح جلسات با مقامات این نیروها اعم از ناجا، ارتش، سپاه برگزار شده و مشکلات این بخش مورد بحث و بررسی قرار گرفته است و تلاش می‌شود تا در بررسی بودجه در کمیسیون تلفیق و صحن علنی مجلس تا حد امکان این مشکلات مرتفع شود.

کوثری خاطرنشان کرد:‌ در حال حاضر با توجه به بررسی‌های به عمل آمده ایران در میان کشورهای منطقه از کمترین میزان بودجه دفاعی برخوردار است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها