امروز : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 21
۰۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134158
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۵۱
تعداد بازدید: 37
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قزوین، با حضور حجت‌الاسلام سید علی خمینی حسینیه یادگار امام این شهر افتتاح شده و به‌بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قزوین، با حضور حجت‌الاسلام سید علی خمینی حسینیه یادگار امام این شهر افتتاح شده و به‌بهره‌برداری رسید.

در مراسم افتتاح این حسینیه علاوه بر نوه بنیان‌گذار کبیر جمهوری اسلامی ایران، مرتضی روزبه استاندار قزوین، ایوب رحیمی معاون سیاسی امنیتی استاندار، موسوی فرماندار قزوین و دیگر مسئولان استان حضور داشتند.

سید علی خمینی با تسلیت رحلت رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) اظهار کرد: با بررسی قرآن پی می‌بریم که مبارزه با فساد و پیشگیری از آن مهمترین ماموریت و گوهر حرکت انبیا بوده است.

وی همچنین ریشه انقلاب اسلامی را مبارزه با فساد خواند و گفت: یکی از عوامل مهم و اساسی که موجب شد امام (ره) و مردم در مقابل رژیم طاغوت بایستند، مقابله با فساد بود.

سید علی خمینی از بین بردن فساد و اقامه عدل در کشور را یکی از آرزوهای امام (ره) بیان کرد و گفت: هیچ بهانه‌ای برای اینکه در مبارزه با فساد، تلاش‌های لازم را نداشته باشیم، نداریم.

نوه امام راحل با بیان اینکه باید ببینیم بعد از گذشت بیش از سه دهه از انقلاب اسلامی در مواجه با فساد چه عملکردی داشته‌ایم، افزود: فسادهای چندهزار میلیارد تومانی ناراحتی شدید دوستداران انقلاب و نظام را به همراه داشته است.

وی با تاکید بر اینکه مردم باید به طور آشکار در جریان مبارزه با فساد قرار بگیرند، افزود: مسئولان باید اعلام کنند که در خصوص مبارزه با «فساد سیستماتیک» چه کارهایی انجام می‌دهند.

نوه امام راحل با یادآوری سخنان امیرالمومنین (ع) در خصوص مبارزه با فساد، تاخیر انداختن در این زمینه را جایز ندانست و گفت: نباید مبارزه با فساد را کم اهمیت شمرد و در این راه تاخیر انداخت.

وی تاکید کرد: تاخیر در این مبارزه، آسیب‌های غیرقابل جبرانی را به همراه خواهد داشت.

سید علی خمینی با تاکید بر تلاش مسئولان برای توسعه دولت الکترونیک و کاهش کاغذبازی در دستگاه‌ها و ادارات، این موضوع را موجب کاهش زمینه‌ وقوع فساد دانست.

وی با تاکید بر اینکه ملت از کسانی که در برابر فساد می‌ایستند، پشتیبانی می‌کند، افزود: ملت ما با مشت خود در برابر تانک و توپ ایستاد و امروز نیز در مقابله با فساد ایستادگی می‌کند.

سید علی خمینی با بیان اینکه خوشحالیم که رهبر معظم انقلاب پرچمدار مبارزه با فساد هستند، ادامه داد: افتخار ماست که مسئولان پرچم مبارزه با فساد را برداشته و مردم نیز آنها را در این راه همراهی می‌کنند.

انتهای پیام/2667/ی30/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار