امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۴:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134198
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
بهروز کلاته عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در واکنش ...

بهروز کلاته عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در واکنش به سخنان اخیر برخی از اصلاح‌طلبان پیرامون انرژی هسته‌ای و بی‌ارزش دانستن این فناوری گفت: انرژی هسته‌ای موضوعی نیست که بشود با حرف‌های چاله‌میدانی و بدون استدلال مشخص درباره آن تصمیم‌گیری کرد.

وی ادامه داد: متاسفانه باب شده است که برخی از اصلاح‌طلبان در صحن دانشگاه که مکانی علمی است اینگونه استدلال می‌کنند، بهتر است این آقایان مسائل این چنینی را تخصصی‌تر مورد بررسی قرار دهند و با این بحث مهم برخوردی سطحی و به دور از باور نداشته باشند.

این فعال دانشجویی گفت: یکی از مهم‌ترین پارامترهایی که جمهوری اسلامی را به یک قدرت در سطح بین الملل تبدیل کرده حفظ استقلال مملکت بوده است و یکی از نقاط امید مردم به نظام همین حفظ استقلال است، حالا چه انرژی هسته‌ای باشد چه نباشد.

  وی تصریح کرد: اینکه بگویند برویم و عاجزانه در مقابل غرب سر خم کنیم بدون منطق است، اگر قرار است دولت مردان و مذاکره کنندگان هم تصمیمی بگیرند این تصمیم باید به عزت و استقلال جمهوری اسلامی خدشه‌ای وارد نکند اما این استدلال‌ها که امثال آقای شیرزاد سال‌هاست مطرح می‌کنند به اولین مسئله‌ای که صدمه وارد می‌کند مسئله استقلال و عزت کشور است.

کلاته در خاتمه گفت: دانشجویان ما آگاه‌تر از آن هستند که عده‌ای بخواهند با چنین حرف‌هایی آنها را فریب دهند. دانشجویان هرگز عزت را به خواری و پیشرفت را به ناتوانی نمی‌دهند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها