امروز : جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 17
۲۳:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13420
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۲۶
تعداد بازدید: 134
محمدرضا کاشفی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: با لطف خدا و ...

محمدرضا کاشفی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: با لطف خدا و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب،بار دیگر جلوه مردم سالاری‌دینی را به رخ جهان کشیده شد. 

وی افزود: باور به نقش مردم، رای مردم و جایگاه مردم در عمق اندیشه بنیان‌گذار انقلاب اسلامی امروز خودش را به گونه‌ای نشان می‌دهد که ما بعد از 34 سال پس از پیروزی انقلاب می‌بینیم که مردم ما همچنان رکورد‌دار مشارکت در انتخابات‌ هستند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی در ادامه خاطرنشان کرد: یقینا تکمیل کننده جشن ملی انتخابات، تمکین نامزدها به قانون است که امیدواریم این تمکین در تمامی دوره‌ها صورت بگیرد.

کاشفی در پایان با اشاره به میزان مشارکت مردم که تودهنی محکمی بر دهان دشمن و مخالفان نظام جمهوری اسلامی ایران زد، تصریح کرد: اگر رسانه‌های خارجی قابلیت پیش‌بینی مردم ما را داشتند و مردم به حرف آنها گوش می‌دادند، مطمئنا تا امروز چیزی از کشور باقی نمانده بود.

وی افزود: سیاستمداران غربی، مشارکت مردم ما و تایید چند باره آنها بر نظام مقدس جمهوری اسلامی را دیدند و حالا متوجه شدند که ملتی که برای خودش تصمیم بگیرد، با زبان زور، دغل‌بازی و تهدید آنها خللی بر آن وارد نمی‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها