امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۴:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134201
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
بهروز نعمتی نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره ...

بهروز نعمتی نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به اظهارات اخیر احمد شیرزاد (نماینده دوره ششم مجلس شورای اسلامی) در مورد مسائل هسته‌ای، گفت: مسائل هسته‌ای به عنوان یک موضوع استراتژیک در مجموعه نظام ترسیم شده و اهداف استراتژیک نیز یک شبه به وجود نمی‌آید که با صحبت‌های اینچنینی خدشه‌دار شود.

وی افزود: ما نسبت به مسائل استراتژیک کشور و نظام که جزئی از منافع و امنیت ملی کشور به شمار می‌رود نباید به اظهارنظر هر فردی توجه کنیم و به صحبت‌های آنها بها دهیم.

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: کشور در حوزه مسائل هسته‌ای راه خود را پیدا  کرده و فصل‌الخطاب در این امور فرمایشات مقام معظم رهبری است؛ رئیس‌جمهور و سایر مقامات ارشد نظام بارها به این موضوع معترف بوده و هستند که خطوط قرمز ما در مسائل هسته‌ای فرمایشات رهبری است و همه در چارچوب ترسیم شده توسط معظم له حرکت می‌کنیم.

نعمتی در پایان گفت: افرادی که فکر می‌کنند سیاسی هستند باید به منافع ملی کمک کرده و نباید حرف‌هایی خارج از چارچوب سیاسی و منافع کشور مطرح کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها