امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۱:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134215
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بناب، حجت‌الاسلام محمد باقری‌بنابی شنبه شب در جلسه بررسی مشکلات مدارس فرسوده بناب با اشاره به قانون ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بناب، حجت‌الاسلام محمد باقری‌بنابی شنبه شب در جلسه بررسی مشکلات مدارس فرسوده بناب با اشاره به قانون بودجه سال 93 مبنی بر فروش اموال بلااستفاده و هزینه آن برای احداث مجموعه‌های جدید اظهار داشت: برخی از مراکز آموزشی شهرستان که بلااستفاده هستند شناسایی شده که می‌توان از محل فروش آنها قسمتی از هزینه‌های احداث مدارس جدید را تأمین کرد.

وضعیت نامطلوب مدارس ابتدایی شهرستان بناب

وی وضعیت مدارس ابتدایی شهرستان را نامطلوب‌تر از دیگر مقاطع تحصیلی دانست و گفت: باید تکلیف مجمع خیران مدرسه‌ساز به‌زودی مشخص شود تا با کمک خیران و اعتبارات ملی نسبت به بازسازی مدارس فرسوده اقدام شود.

وی افزود: اگر خیران مدرسه‌ساز بتوانند 50 درصد هزینه احداث و بازسازی مدارس را تقبل کنند، شهرستان نیز 50 درصد مابقی را تأمین خواهد کرد.

اختصاص یک میلیارد ریال اعتبار برای نوسازی خانه معلم بناب

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس سپس از اختصاص یک میلیارد ریال اعتبار از سوی وزیر آموزش و پرورش برای نوسازی خانه معلم این شهرستان خبر داد و گفت: برای این طرح مبلغ 3 میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است که مابقی نیز باید از سوی اداره کل نوسازی مدارس استان هزینه شود.

باقری‌بنابی خواستار تسریع در اتمام طرح مطالعاتی و احداث اردوگاه دانش‌آموزی شهرستان بناب شد.

انتهای پیام/60002/گ20/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها