امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۱۰:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134217
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از خرم‏آباد، فتح‌الله آسترکی شنبه شب در جلسه شورای سیاست‌گذاری سما لرستان در خرم‌آباد اظهار کرد: دانشگاه

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از خرم‏آباد، فتح‌الله آسترکی شنبه شب در جلسه شورای سیاست‌گذاری سما لرستان در خرم‌آباد اظهار کرد: دانشگاه سما باید به سمت ایجاد رشته‌های کارشناسی حرکت کند، زیرا هدف کلی تقویت سما در مدارس است که بخشی از مسئولیت آموزش و پرورش را کاهش می‌دهد.

دبیر شورای سیاست‌گذاری سما به تبیین آیین‌نامه شورا پرداخت و با برشمردن وظایف و اختیارات شورا بر کیفیت آموزشی و پژوهشی سما تأکید کرد.

وی ادامه داد: در ارتباط با توسعه دانشکده سما در شهرستان دورود مقرر می‌شود که نماینده‌ای برای هماهنگی با ریاست محترم دانشگاه آزاد واحد دورود در نظر گرفته شود و در رابطه با راه‌اندازی دانشکده سما در دورود مطالعه و بررسی لازم صورت پذیرد.

این مسئول در ارتباط با توسعه مدارس غیر‌انتفاعی در استان یادآور شد: با هماهنگی مدیرکل آموزش و پرورش استان از ظرفیت‌های آموزش و پرورش برای ایجاد مدارس غیرانتفاعی سما در لرستان استفاده می‌شود که مدیرکل آموزش و پرورش در این راستا قول همکاری لازم را با مرکز سما داده است.

رئیس شورای سیاست‌گذاری سما لرستان در ادامه بر اتخاذ تصمیمات مجموعه سما در این شورا تأکید کرد: همه تصمیم‌گیری‌ها با توسعه کمی و کیفی دانشکده‌های سما در استان و همچنین توسعه مدارس غیرانتفاعی در این شورا انجام می‌شود.

وی گفت: اعضا باید از این ظرفیت برای بهبود مراکز سما و مدارس غیرانتفاعی وابسته به سما استفاده مطلوبی را داشته باشند.

به گزارش فارس، در این جلسه در رابطه با واگذاری و تملک ساختمان فعلی دانشگاه سما که متعلق به دانشگاه آزاد خرم‌آباد است، همه اعضا ضرورت این واگذاری را متذکر شدند و مقرر شد که نامه‌ای به ریاست دانشگاه آزاد خرم‌آباد تنظیم شود تا اقدامات لازم در این راستا صورت پذیرد.

گفتنی است، جلسه شورای سیاست‌گذاری سما با حضور علی فولادوند دبیر شورای سیاست‌گذاری و رئیس دانشگاه سما، یدالله ملکی ریاست دانشگاه آزاد خرم‌آباد، گودرز کریمی‌فر مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان، حسین قربانی ریاست دانشگاه آزاد دورود و محمد نیکروان رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما بروجرد در خرم‌آباد برگزار شد.
انتهای پیام/2304/گ20/ژ1001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها