امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۱:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13422
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۲۶
تعداد بازدید: 158
محمد مهدی‌نژاد نوری معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتخابات یازدهم ...

محمد مهدی‌نژاد نوری معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتخابات یازدهم ریاست جمهوری را دارای چند وجه برشمرد و گفت: مهم‌ترین وجه انتخابات ریاست جمهوری امسال توصیه مقام معظم رهبری به حضور گسترده مردم و خلق حماسه سیاسی با رعایت اخلاق بود که به صورت بی‌سابقه اتفاق افتاد.

مهدی‌نژاد ادامه داد: وجه دیگر انتخابات امسال دوری از تنش‌ها و بی‌اخلاقی‌ها بود که مراقبت‌های شدید مقام معظم رهبری در پنهان ماندن رای‌شان در این مسئله بسیار تاثیر داشت.

معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم اظهار داشت: مقام معظم رهبری اجازه ندادند که کسی رای‌شان را حدس بزند و این مسئله نشان دهنده این است که مردم خودشان فرد اصلح را انتخاب می‌کنند.

وی حضور مردم در صحنه را رای به نظام و اعتماد به مقام معظم رهبری دانست و گفت: با توجه به حضور حداکثری مردم و عمل به توصیه‌های مقام معظم رهبری پس از اعلام نتایج آراء هیچ تنشی به وجود نمی‌آید.

معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم با اشاره به تاثیر توصیه‌های مقام معظم رهبری در جلوگیری از بروز تنش‌های انتخاباتی، افزود: با توجه به اینکه کاندیداها و طرفدارانشان از ابتدای مراحل انتخاباتی سخنان ولایت فقیه و قانون را به عنوان اصل قرار داده و در این مدت پایبندی به قانون را نشان دادند هیچ گونه بی‌اخلاقی پس از انتخابات به وجود نمی‌آید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها