امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۲:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134235
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مرضیه گُرد معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مدارس غیردولتی، توسعه مشارکت‌

به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مرضیه گُرد معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مدارس غیردولتی، توسعه مشارکت‌ های مردمی و خانواده اظهار داشت: برای بالا بردن کیفیت آموزشی باید کمیت‌های مؤثر بر کیفیت‌ها را شناسایی کنیم.

وی افزود: آموزش و پرورش یک مجموعه فرا دستگاهی است که باید توسعه پیدا کند و مهمترین اولویت وزیر آموزش و پرورش نیز کیفیت بخشی به آن است.

گُرد با تأکید بر مشارکت تربیتی و فرهنگی، انجمن اولیا و مربیان و تشکل‌ها خاطرنشان کرد: بحث تمرکز زدایی و اعطای اختیارات بیشتر به مدیران از اولویت‌های این سازمان است که برای اجرای برنامه‌ها به همکاری همه دستگاه‌ها نیاز داریم.

رئیس سازمان مدارس غیردولتی، توسعه مشارکت‌های مردمی و خانواده افزود: برای تحقق این امر مدیران مدارس باید از بین افراد قوی انتخاب شوند تا بتوانند از سایر منابع برای جذب مشارکت‌های مردمی استفاده کنند.

وی با تأکید بر واگذاری مدیریت آموزشگاه‌ها به دست افراد واجد صلاحیت و با سابقه تصریح کرد: کیفیت در مدارس هیأت امنایی باید افزایش یابد تا مردم شاهد این تغییر باشند و این مدارس نباید شکاف بین مردم و مدرسه ایجاد کنند.

معاون وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه استفاده از ظرفیت شورایاری‌ها و ارتباط با نمایندگان مجلس برای حل مشکلات موجود در آموزش و پرورش موثر است، گفت: اگر آموزش و پرورش بتواند درآمدهای تعیین شده در قانون درآمدها را وصول کند، تمام نیازهایش برطرف می‌شود.

گرد گفت: دولت تدبیر و امید، دولت پاسخگو بوده و جوابگوی مردم است و به هر فردی که صلاحیت و انجام توان در امر تعلیم و تربیت را داشته باشد، دست همکاری می‌دهیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها