امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۲:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134237
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور پیش از ظهر امروز با حجت‌الاسلام والمسلمین شهرستانی رئیس دفتر حضرت ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور پیش از ظهر امروز با حجت‌الاسلام والمسلمین شهرستانی رئیس دفتر حضرت آیت‌الله سیستانی در قم دیدار کرد.

در این دیدار رئیس سازمان بهزیستی کشور گزارشی از اقدامات انجام شده از سوی سازمان در سال جاری ارائه کرد و اظهار داشت: هم‌اکنون 4 میلیون 800 هزار نفر به صورت مستقیم تحت پوشش سازمان بهزیستی قرار دارند ضمن اینکه تعدادی نیز به صورت موردی از سازمان بهزیستی خدمات دریافت می‌کنند.

وی تصریح کرد: با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده از سوی سازمان، تعدادی از پشت‌نوبتی‌ها تحت حمایت سازمان بهزیستی قرار گرفتند ضمن اینکه هم‌اکنون نیز تعدادی از مددجویان پشت نوبت قرار دارند که در صورت تأمین اعتبار، این افراد نیز تحت حمایت قرار خواهند گرفت.

به گزارش فارس، در ادامه این دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین شهرستانی با اشاره به وظیفه سازمان بهزیستی کشور در ارائه خدمات به نیازمندان و مددجویان اظهار داشت: کسانی که در این سازمان فعالیت می‌کنند در جایگاهی هستند که خداوند به آنها منت گذاشته است و باید قدر آن را دانست.

وی تصریح کرد: مددکاران سازمان بهزیستی در جایگاهی هستند که هر قدمی را که برمی‌دارند موجب خوشحالی مددجویان و نیازمندان می‌شود و امید دارم در این راه موفق باشند.

حجت‌الاسلام والمسلمین شهرستانی در ادامه با اشاره به اینکه در جامعه در دو موضوع ما دچار ضعف هستیم، گفت: در بخش مدیریت و رسانه‌ای کردن مطالب دچار ضعف هستیم که باید بتوانیم در این زمینه اقداماتی را برای برطرف کردن این ضعف انجام بدهیم.

وی گفت: ما نیروهای متخصص و کارآمد در جامعه کم نداریم و باید بتوانیم از این ظرفیت به خوبی استفاده کنیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین شهرستانی اظهار امیدواری کرد: با برنامه‌ریزی صحیح در بخش مدیریت و رسانه‌ای کردن مطالب بتوان اقدامات گسترده‌ای را در جامعه انجام داد.

وی خاطرنشان کرد: باید از رسانه‌ها برای تبلیغ اقدامات انجام شده در هر بخشی استفاده کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها