امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۲۳:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134251
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 92
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بر اساس نظرسنجی که کانال 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی شنبه شب منتشر کرد، ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بر اساس نظرسنجی که کانال 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی شنبه شب منتشر کرد، پاسخ‌دهندگان، بیشتر مسئولیت اوضاع نابسامان مالی در اراضی اشغالی را بر عهده «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل می‌دانند تا با «یعیر لاپید» وزیر دارایی اخراجی این رژیم.

به گزارش پایگاه خبری «عاروتص شوع»، بر اساس این نظرسنجی 46 درصد نتانیاهو را مسئول اوضاع بد مالی در اراضی اشغالی می‌دانند و 29 درصد یعیر لاپید را. 18 درصد نیز سایر منابع را مسئول این وضعیت تلقی می‌کنند.

بر اساس این گزارش، نتیجه این نظرسنجی که نتانیاهو را مسئول نابسامانی‌های مالی معرفی می‌کند، ظاهرا خبر خوبی برای یعیر لاپید است که در طول فعالیتش در وزارت دارایی رژیم صهیونیستی، به خاطر سوءمدیریت مالی اسرائیل به شدت مورد انتقاد بود.

به نوشته عاروتص شوع،‌ نتیجه این نظرسنجی تاییدکننده نارضایتی از نتانیاهوست که در نظرسنجی پنج‌شنبه گذشته نیز مشاهده شد. طبق آن نظرسنجی نیز بیشتر اسرائیلی‌ها مایل نیستند او به عنوان نخست وزیر در انتخابات پارلمانی رژیم صهیونیستی برگزیده شود. کابینه نتانیاهو اوایل ماه جاری به دلیل تشدید اختلافات، فروپاشید و قرار است در اسفند ماه انتخابات پارلمانی زودهنگام برگزار شود.

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها