امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134258
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی به‌رغم ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی به‌رغم مخالف‌ های پیشین خود، این بار با افزایش حداقل حقوق کارگران اسرائیلی که 5 هزار شِکِل در هر ماه برآورد شده، موافقت کرد.

به نوشته روزنامه «یدیعوت آحارونوت»‌، اوایل دسامبر بود که «آوی نیسنکورن» رئیس اتحادیه کارگران و «تزویکا اورن» رئیس گروه کارفرمایان صنعتی اعلام کردند درباره درخواست اتحادیه کارگری برای افزایش 700 شِکِلی حداقل حقوق کارگران و رساندن آن به 5 هزار شِکل از 4300 شِکل به توافق رسیده‌اند. اما در آن زمان، نتانیاهو با این اقدام مخالفت کرد.

به همین خاطر بود که «ایتان کیبل» رئیس کمیته انتخابات حزب کارگر این اقدام نتانیاهو را انتخاباتی قلمداد کرد و خطاب به نخست وزیر اسرائیل گفت: « چرا مردم را احمق فرض می‌کنید؟ ظرف 87 روز تو و کابینه‌ات را به خانه می‌فرستیم».

البته بر اساس این گزارش، وزارت دارایی رژیم صهیونیستی در حال رایزنی با اتحادیه کارگری در این باره است و هنوز افزایش حداقل حقوق کارگری قطعی نیست.

این اقدام نتانیاهو در حالی صورت می‌گیرد که رژیم‌صهیونیستی تنها سه ماه دیگر شاهد انتخابات زودهنگامی است که می‌تواند به حکومت نتانیاهو بر این رژیم پایان دهد.

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها