امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۱:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134263
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک مقام ارشد دومای روسیه روز یکشنبه دولت اوکراین را به عدم مذاکره با مخالفان روسگرا متهم ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک مقام ارشد دومای روسیه روز یکشنبه دولت اوکراین را به عدم مذاکره با مخالفان روسگرا متهم کرد.

به نوشته خبرگزاری «تاس» روسیه، «الکسی پوشکوف» رئیس کمیته مسائل خارجی و  بین‌الملل مجلس دومای روسیه تاکید کرد: «نیمی از اروپا از رد کردن دائمی مشارکت در مذاکرات با شرق اوکراین توسط کی‌یف از یک سو و درخواست‌های دائمی آن برای کمک مالی، خسته شده‌اند».

اظهارات روز یکشنبه این مقام ارشد قانونگذاری روسیه که در توئیتر شخصی وی مطرح شد، آخرین مواضع روسیه مطرح شده مسکو درباره لزوم مذاکره دولت اوکراین با مخالفان روسگرای آن در مناطق شرقی «دونتسک» و «لوهانسک» است.

دولت روسیه همواره بر لزوم رعایت حقوق روس‌تبارها  و ایجاد تغییرات ساختاری در قانون اساسی اوکراین به منظور برقراری عدالت برای آنها تأکید کرده است. این مواضع با مخالفت غرب به ویژه آمریکا روبرو شده و آنها ضمن متهم کردن مسکو به دخالت در امور داخلی اوکراین، به همین بهانه تحریم‌های علیه روسیه اعمال کرده‌اند.
انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها