امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۲۱:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134267
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «تمام سلام» نخست‌وزیر لبنان بر لزوم تحویل هر چه زودتر بالگردهای فرانسوی به ارتش لبنان ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «تمام سلام» نخست‌وزیر لبنان بر لزوم تحویل هر چه زودتر بالگردهای فرانسوی به ارتش لبنان تاکید کرد.

آقای سلام در مصاحبه با هفته‌نامه «دو دیمانش» چاپ فرانسه تاکید داشت که برای مقابله با تکفیری‌ها در لبنان، این کشور به دریافت سریعتر بالگردهای نظامی فرانسوی نیاز دارد.

وی در این رابطه، گفت: «ما هنوز در مذاکرات برای تعیین زمان آغاز برنامه تحویل بالگردها هستیم تا بتوانیم هرچه زودتر از موشکها علیه تکفیریهای حاضر در مناطق کوهستانی (لبنان) استفاده کنیم».

وی افزود: «داعش در منطقه عرسال واقع در مرز لبنان-سوریه حضور دارد. اگر خواهان مدیریت حملات خود به لبنان باشد افراطیون هوادارش را در همه جا گسترده خواهد کرد».

بر اساس قرارداد سه میلیارد دلاری امضا شده بیروت و پاریس در ماه نوامبر، تجهیزات و تسلیحات فرانسوی باید به ارتش لبنان تحویل داده شود. گفته شده فرانسه روند تحویل تسلیحات خود به لبنان را در سه ماه اول 2015 آغاز کند و طی دوره سه ساله همه تسلیحات مورد نظر به تحویل ارتش لبنان دهد.

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها