امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134271
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روزنامه جروزالم پست، نتانیاهو در اظهاراتی به بیان چالش‌ها و تهدیدات فلسطینیان ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روزنامه جروزالم پست، نتانیاهو در اظهاراتی به بیان چالش‌ها و تهدیدات فلسطینیان برای صهیونیستها پرداخت.
اشاره نتانیاهو به اقدام اخیر توسل محمود عباس به سازمان ملل برای به رسمیت شناختن فلسطین و نیز ادعای صهیونیستها درباره حمله حماس به سرزمین‌های اشغالی بود.
رئیس کابینه صهیونیستها درباره ادعای حمله حماس و پاسخ به آن گفت: «ما به حماس این پیغام را دادیم که آماده پذیرش شلیک حتی یک راکت نیستیم و به آن با قدرت پاسخ می‌دهیم ».
وی درباره توسل به سازمان ملل از سوی محمود عباس گفت: فلسطینیان به زودی رای‌گیری پیش نویس قطعنامه یکجانبه ای را در شورای امنیت سازمان ملل را برای وادار کردن ایجاد شرایط غیرقابل قبول به اسرائیل مطرح می‌کنند».
نتانیاهو افزود: «ما از اعضای مسئول جامعه بین‌المللی انتظار داریم این پیشنهاد را رد کنند البته در هر صورت، ما به شدت مخالف آن(پیش نویس قطعنامه پیشنهادی) هستیم».

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها