امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۲:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134283
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 158
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب «مسکو زیر صفر» تألیف «منیرالسادات موسوی» از مجموعه ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب «مسکو زیر صفر» تألیف «منیرالسادات موسوی» از مجموعه کتاب‌ های «کافه رمان» از سوی انتشارات مؤسسه مطالعات اندیشه‌ورزان برای اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به این وزارتخانه ارسال شده بود که اکنون مجوز آن صادر شده است.

کتاب «مسکو زیر صفر»، یک رمان اجتماعی با تم اصلی، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است و طبق معمول شخصیت‌های این کتاب همانند سایر کتاب‌های این نویسنده، دانشجویانی هستند که دوران انقلاب مبارز بوده و بعد از انقلاب هم در مناظرات دانشجویی در شرایط پر از التهاب آن دوران حضور فعال داشتند.

در واقع داستان کتاب «مسکو زیر صفر» به جوانان دهه 50 و 60  و ناکامی‌ها، مشکلات و درگیری‌های ذهنی و عقیدتی آنها مربوط می‌شود.

مؤسسه مطالعات اندیشه‌ورزان کتاب «مسکو زیر صفر» را در حدود 200 صفحه تا پایان دی سال جاری منتشر و روانه بازار نشر می‌کند.

بر اساس این گزارش، منیرالسادات موسوی، نویسنده ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس متولد 1337 در همدان است که تاکنون حدود پانزده کتاب از وی با عناوینی نظیر «جنگ و عشق» برگزیده جایزه کتاب فصل سال 86، مجموعه داستان دفاع مقدس «طوفان و زنبق»، رمان «فصل رزهای صورتی»، مجموعه داستان انقلاب «نیلوفر و ماه»، «لطفاً پنجره را ببند» و «صخره‌های شیشه‌ای» منتشر و روانه بازار نشر شده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها