امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۵:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13433
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۲۶
تعداد بازدید: 98
سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس اعلام کرد: ساعت 16:40 روز گذشته بر اثر واژگونی یک‌دستگاه سواری ...

سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس اعلام کرد: ساعت 16:40 روز گذشته بر اثر واژگونی یک‌دستگاه سواری پژو 405 در کیلومتر 5 محور سلفچگان به اراک در استان قم موجب واژگونی خودرو پژو و 2 نفر جان خود را از دست دادند و یک نفر دیگر مجروح شد که علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از خستگی و خواب آلودگی از جانب راننده پژو 405 اعلام شده است.

سرهنگ سلبی در در ادامه گفت: ساعت 17 روز گذشته بر اثر تصادف یک‌دستگاه سواری پراید و یک‌دستگاه سواری پژو پارس در محور گزنک در استان مازندران، 3 نفر جان خود را از دست دادند و 4 نفر دیگر مجروح شدند که علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه انحراف به چپ از جانب راننده سواری پژو پارس اعلام شده است.

وی در خصوص حادثه دیگری گفت: در ساعت 22:20 روز گذشته بر اثر واژگونی یک‌دستگاه موتورسیکلت در کیلومتر 20 محور میناب در استان هرمزگان، 2 نفر جان خود را از دست دادند که علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس عدم توجه به جلو از جانب راکب موتورسیکلت اعلام شده است.

سلبی در خصوص علل حوادث رانندگی روز گذشته گفت: با بررسی تصادفات روز گذشته، مهمترین علل حوادث عدم توجه به جلو 26 درصد، عدم رعایت حق تقدم 19 درصد، تخطی از سرعت مطمئنه 18 درصد، انحراف به چپ 18 درصد و خستگی و خواب آلودگی 7 درصد بوده است، همچنین 40 درصد از تصادفات مذکور مربوط به واژگونی خودروها و 6 درصد آن نیز مربوط به برخورد با عابرین پیاده بوده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار