امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۹:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134330
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نورمحمد جادمانی سفیر پاکستان در تهران در دیداری که دبیرکل اتحادیه انجمن‌های ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نورمحمد جادمانی سفیر پاکستان در تهران در دیداری که دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش& zwnj;آموزان سراسر کشور و تعدادی از دانش‌آموزان این اتحادیه برای همدردی در خصوص حادثه تروریستی گروهک طالبان و کشته شدن تعدادی از دانش‌آموزان در محل سفارت پاکستان داشتند، اظهار داشت: از حضور شما و دانش‌آموزان که برای ابراز همدردی آمده‌اید، سپاسگزاری می‌کنم.

وی ادامه داد: این محبت نسبت به ما قابل ستایش است و ما این حادثه تروریستی را محکوم کرده‌ایم و اینها نشان داده‌اند برای بشریت هیچ ارزشی قائل نیستند.

جادمانی افزود: دولت پاکستان عزم راسخ دارد و تلاش هم شده بود تا اینها را به راه راست بیاورند تا از این ایدئولوژی خود دست بردارند، اما آنها حاضر نبودند این مسیر و روش خود را تغییر دهند و در حال حاضر ملت پاکستان به دنبال مبارزه با تروریسم است.

سفیر پاکستان اضافه کرد: این حادثه قلب تمام مردم پاکستان را شکست و اراده ما را قوی‌تر کرده تا با قدرت بیشتری علیه آنها وارد میدان شویم.

وی یادآور شد: تلاش می‌کنیم علیه تروریسم که دشمن پاکستان و اسلام است بجنگیم و از تسلیتی که از طرف مقامات ایران از جمله رئیس‌جمهور، رئیس مجلس، نمایندگان و مردم ایران برای ما ارسال شده و یک التیام به ما داده است، تشکر کرده و آن را ارج می‌نهیم.

جادمانی خاطرنشان کرد: از طریق شما و نمایندگان دانش‌آموزان که اینجا هستند، از دانش‌آموزان ایران تشکر می‌کنیم و حضور شما باعث تقویت قلب ما شده است و این حادثه، اراده دولت پاکست را در تمام سطوح برای ریشه‌کنی تروریسم افزایش داده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها