امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۰:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13434
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۲۶
تعداد بازدید: 100
محمد حسین یادگاری رئیس جهاد دانشگاهی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به نقش توصیه‌های مقام معظم ...

محمد حسین یادگاری رئیس جهاد دانشگاهی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به نقش توصیه‌های مقام معظم رهبری در تحقق حماسه سیاسی و حضور حداکثری مردم در انتخابات، گفت: رهبر معظم انقلاب مردم را به حضور حداکثری تشویق کردند و این مسئله انتخابات ایران را بیمه کرد تا دشمنان دندان طمع را بکنند.

وی افزود: مردم ولایتمدار با عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در صحنه حضور یافتند و اثرات این حضور در آینده بیشتر مشخص می‌شود.

یادگاری ادامه داد: سخنان رهبر معظم انقلاب در جلوگیری از ایجاد تنش در انتخابات نیز تاثیر بسزایی داشت و همچنین عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری از سوی کاندیداها از ایجاد تنش بعد از اعلام نتایج نیز جلوگیری می‌کند.

رئیس جهاددانشگاهی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در تمام زمینه‌ها، برای قبل و پس از انتخابات توصیه‌هایی را داشتند که کاندیداها این توصیه‌ها را سرلوحه قرار می‌دهند.

وی افزود: تمام کاندیداها تابع مقام معظم رهبری و قانون هستند و به همین دلیل پس از اعلام نتایج انتخابات هیچگونه مشکلی پیش نمی‌آید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها