امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۳:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13435
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۲۶
تعداد بازدید: 176
عباس فرمانی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: طرح تابستانی سال 92 در دو مرحله اجرا می‌شود، مرحله نخست از تاریخ 18 خرداد سال 92 ...

عباس فرمانی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: طرح تابستانی سال 92 در دو مرحله اجرا می‌شود، مرحله نخست از تاریخ 18 خرداد سال 92 تا 18 تیر سال 92 و مرحله دوم از تاریخ 17 مرداد سال 92 شروع شده و تا 31 شهریور سال 92 ادامه دارد.

رئیس پلیس راه آذربایجان غربی افزود: برای اجرای طرح تابستانی سال 92 استان آذربایجان غربی از طرف پلیس راه آذربایجان غربی 60 تیم محسوس و 20 تیم نامحسوس در نظر گرفته شده است.

وی به اهداف طرح تابستانی اشاره و تصریح کرد: ایجاد آرامش و رضایتمندی مردم با تسهیل در عبور و مرور در جاده از جمله اهداف اجرای طرح تابستانه است.

فرمانی اجرای مقررات راهنمایی و رانندگی، افزایش ایمنی، بهره‌مندی مطلوب از تمام امکانات موجود و به‌کارگیری شده در ماموریت مزبور را از دیگر اهداف اجرای طرح تابستانه معرفی کرد.

وی خاطرنشان کرد: اهداف اجرای طرح تابستانه برخورد قاطع با متخلفان از مقررات راهنمایی و رانندگی و جلوگیری از وقوع حوادث رانندگی کنترل دقیق وسائل نقلیه حمل و نقل عمومی و مسافربری در جاده‌ها برای ارتقای ایمنی و رضایت‌مندی مسافران است.

فرمانی رسیدگی فوری به تصادفات احتمالی، هماهنگی و همکاری با دستگاه‌های امدادی و خدمات رسان برای تسهیل در عبور و مرور و جلوگیری از تاخیر مسافران و وسائط نقلیه را از اهداف اجرای طرح تابستانه عنوان کرد.
انتهای پیام/61009/ی20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها